HERO İSTANBUL: AYLARDIR MERAKLA BEKLENEN GECE KULÜBÜ BU CUMARTESİ AÇILIYOR

Aylardır hazırlıkları süren, İstanbul’un efsane gece kulüplerini yaratan ekibin hazırladığı, şehrin yeni gey kulübü HERO, İstanbul gece hayatına heyecanlı ve taze bir soluk aldırmak için 12 Eylül Cumartesi gecesi kapılarını açıyor. Dünya eğlence sektöründeki yeni trend ve gelişmeleri yakından takip eden, deneyimli, dinamik ve yüksek enerjili HERO ekibi, yeni misafirlerini selamlamak için gün sayıyor.

Harbiye’ye konumlanan HERO, aynı zamanda hem sade hem de modern ayrıntılara sahip tasarımı, güçlü VOID Trimotion ses sistemi, titizlikle planlanmış güçlü havalandırma sistemi, çarpıcı görselleri ve elektronik/dans dünyasının en güncel örnekleriyle İstanbul gece hayatını ateşleyecek!

HERO’nun kapıları eğlenmek ve dans etmek isteyen herkese açık. Çünkü HERO özgürlük ve eşitliği savunuyor!

12 Eylül Cumartesi gecesi kapılarını açacak olan HERO, iki haftada bir Cuma geceleri düzenli olarak dünya çapında büyük hayran kitlesine sahip olan WE PARTY, MATINEE, FOREVER, RAPIDO ve SUPERMARTXE gibi büyük organizasyonların resident DJ’lerini misafir edeceği partiler de gerçekleştirecek.

HERO ilk büyük sürprizini ise 18 Eylül Cuma gecesi patlatacak. Madrid gece hayatının en büyük yıldızlarından DJ Hugo Sanchez (SupermartXe) bu gece HERO’nun DJ kabinini ele geçirecek.

HERO’nun resident DJ’leri CAN TOP ve DJ K.A.N elektronik ve dans müziğinin en yeni örnekleri ile gecenizi hareketlendirirken, özel olarak tasarlanmış kıyafetleriyle HERO dansçıları da geceyi ateşlendirecek.

Açılış gecesinin Facebook etkinliği BURADA