HETEROLARIN HAKKIMIZDA BİLMESİ GEREKEN GERÇEKLER

Ah o hetero arkadaşlarımız, her fırsatta üzerimizden prim yapmaya çalışan heteroseksüel arkadaşlarımızın hakkımızda kesinlikle emin olması gereken gerçekleri araştırdık. İşte ülkemizde, hatta Dünya’da birçok ülkede heteroseksüellerin, eşcinsel arkadaşlarına hayatı istemsizce zehir etmelerine sebep olan durumlar:

1. KESİNLİKLE SİZİNLE YATMAK İSTEMİYORUZ

Heteroseksüel arkadaşlarımızın şakayla karışık ”Benimle Yatmak İstiyorsun” egosu bazen katlanılmaz olabiliyor. Birçok heteroseksüel erkek kendilerine bu durumu bir ego göstergesi olarak kullanıyor, kimiyse bu ihtimali düşünerek, çaktırmasa da rahatsız oluyor. Hem gerçekten de, neden bizimle birlikte olmak istemeyen biriyle birlikte olmak isteyelim ki?

2. HAYIR KIÇINIZI DİKİZLEMİYORUZ

Önümüzde eğilirken şüphe içinde kalmanıza gerek yok, popo çatalınıza gerçekten de meraklı değiliz. Birçok heteroseksüel erkek mahrem kabul ettikleri yerlerini (pop çatalı!?) eşcinsel arkadaşları önünde teşhir etmeye çekiniyormuş. Ne zamandır popo çatalı teşhir alanları arasına girdi ki ? Hadi ama, biz sadece pantalonunun markasını merak ediyoruz. 🙂

3. BRO / KARDEŞ SENDROMUNDAN TİKSİNİYORUZ!

Heteroseksüel erkeklerin kendi aralarında kullandıkları  ”Kardeş / Bro”  kelimelerinden ciddi anlamda hoşlanmıyoruz. Bize ”Dude, Oğlum vb.” her türlü kelimeyi kullanmaktan çekinmeyin ama ”Bro ve Kardeşim” kelimeleri gerçekten üzerinize kusma isteğimizi kabartıyor.

4. SPOR MAÇLARINI İZLEMEKTEN BİZ DE ZEVK ALIYORUZ

Özellikle futbolun sert erkek oyunu olduğunu savunan heteroseksist düzenin anlaması gereken gerçekler arasında baş sıraları çekiyor. Biz de futbol maçı izlemeyi seviyoruz, sadece sizinkinden sebebi farklı. Ah o futbolcuların bacak kasları yok mu!

5. ZEVKLERİMİZ ORTAK OLABİLİR 

Hani aynı şeyleri beğenmemiz sizi gey ya da gey zevkli yapmaz. Hepimiz Madonna’yı, Lady Gaga’yı sevebiliriz. Sonuçta müzik evrenseldir, bu isimler bizim için obsesyon olabilir, senin için sadece beğeni olsa bile Kraliçe’mizi sizinle paylaşabiliriz.

6. BİZİMLE TAKILMANIZ SEBEBİYLE KİMSE SİZİ GEY ZANNETMEZ

Hem öye sansalar ne olacak ki?

7. BAZEN BİRA İÇMEK GÜZEL

Bizi sadece tatlı kokteyllerle besleniyor sanan heteroseksist düzene inat, gel straight kardeşim seninle beraber bir bir patlatalım!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here