HETEROSEKSÜEL FUTBOLCU, EŞCİNSEL YETİŞKİN FİLMİNDE OYNAMA SERÜVENİNİ ANLATTI

Galler asıllı profesyonel futbolcu Cathal McCarron, hazırladığı otobiyografi kitabında, 2014 yılında rol aldığı eşcinsel yetişkin filmi macerasını anlattı.

Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan, eşcinsel temalı yetişkin filmi hakkında sessiz kalan futbolcu, 2014 yılında kronik kumar bağımlılığı sebebiyle fazlasıyla borca girdiğini ve bu sebeple paraya ihtiyacı olduğu dönemde kendisine gelen teklifi değerlendirerek eşcinsel yetişkin filminde rol aldığını anlattı. Yazdığı kitapta hayatı hakkında birçok bilinmeyeni anlatan McCarron, yetişkin filminde oynadığı için kendisine yöneltilen eleştirilere de cevap verdi.

Şu anda 28 yaşında olan futbolcu, teklifin kendisine ilk olarak bir reklam filmi için geldiğini, ancak görüşmeye gittiğinde orada bir eşcinsel yetişkin filmi çekildiğini anladığını anlattı. Teklifi kabul etmesi için düşünecek çok fazla zamanı olmadığını anlatan futbolcu, yetişkin filminde hem aktif, hem de pasif olarak rol almak karşılığında 3.000 sterlin (yaklaşık 12.000 TL) para aldığını açıkladı.

Halen birçok insanın kendisini eşcinsel sanmasından şikayetçi olan sporcu, LGBT bireylerin kendisini anlayışla karşıladığını yazarken, ”Bunu sadece para için yaptım, yapımcılar bahsi geçen filmin yalnızca ABD’de bazı otellerde paralı olarak izletileceğini ve asla kimliğimin ifşa edilmeyeceğini söylediler. Tabii ki beklenen gibi olmadı ve film magazin basını da dahil olmak üzere birçok mecraya sızdı. Pişman mıyım diye sorarsanız, bilemiyorum” cümleleriyle günah çıkardı.