aralik2016
hornet

HORNET’E ÇİN’DEN 8 MİLYON DOLAR YATIRIM

Ülkemizden en aktif olan, dünyanın en büyük ikinci eşcinsel ağı ”Hornet” Çin’den 8 Milyon USD yatırım aldığını duyurdu. 

Geçtiğimiz aylarda Çin tarafından satın alınan, dünyanın en yaygın eşcinsel ağı Grindr’dan sonra, en büyük ikinci ağımız ”Hornet”te Çin’den yatırım aldı. Çin’de yapılan yatırım seminerleri sırasında gerçekleşen sunum ile kullanıcı sayılarını ortaya döken Hornet’in dünya genelinde toplamda 15.000.000 kullanıcısı bulunurken, her gün aktif kullanan 3.000.000 üzerinde kullanıcısı bulunmakta.

2011 yılında ABD’de kurulan Hornet, özellikle Latin Amerika ve Orta Doğu’da en çok kullanılan eşcinsel ağı olma özelliğini taşıyor. Çin’li ”Ventech China” tarafından 8.000.000$ yatırım alan Hornet’in CEO’su Christof Wittig, bu yatırımdan sonra özel bir davet vererek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. ”Yeni ortaklarımızla, ağımızı ve dünyamızı çok daha geniş bir platforma taşıyacağımıza eminim” sözleriyle aldıkları yatırımı kutlayan Witting, geçtiğimiz aylarda eşcinsel seyahat ağı ”Vespa”yı satın alarak, Hornet sistemine dahil etmişti.

 

ekim2016

Bunlara Da Bakın

grindr

MOBİL EŞCİNSEL UYGULAMALARI GÜVENLİ Mİ?

İngiliz eski Parlamento üyesi, John Leech, Grindr ve Tinder benzeri uygulamaların günümüzde kullanılmasının güvenli bulmadığı konusunda konuştu.  ...