863269c786
realoneals

İÇİNDE EŞCİNSEL KARAKTER OLAN DİZİ YAYINDAN KALKTI, HOMOFOBİKLER SEVİNDİ

ABC kanalının dizisi “The Real O’Neals” yayınlandığı 2 sezonun ardından iptal oldu. İçinde eşcinsel karakterler de barındıran dizinin bitmesi homofobikleri mutlu etti.

Dizinin başrolünde yer alan Noah Galvin’in canlandırdığı 16 yaşındaki karakter Kenny O’Neal’ın eşcinsel olarak açıldığı dizi stereotip bir Amerikan ailesinin komik maceralarını içermekte idi. Dizide ayrıca Martha Plimpton, Jay R. Ferguson, Matt Shively ve Bebe Wood yer almaktaydı.

Düşük izlenme oranları yüzünden bitirildiği söylenen diziye tepki gösteren ve dizinin eşcinsel içerikli olması yüzünden yayından kaldırıldığını düşünen bazı homofobik çevreler ise bu bitişi mutlulukla karşıladı.

Eşcinsel aktivist Dan Savage’ın hayat hikayesinden esinlenildiği belirtilen dizinin bitişini kutlayanlar arasında “Catholic League” isimli muhafazakar Hristiyan grubun başkanı Bill Donohue da var. Donohue dizinin bitişini “Çok güzel bir haberimiz var dostlar. The Real O’Neals yayından kalktı. Bu tip (!) dizilere tepki göstermeye devam edeceğiz. Bu dizi katolik karşıtı iki yüzlü Dan Savage’ın hayatıydı” diyerek duyurdu.

Homofobiklere inat, dizinin en sevimli eşcinsel çifti Kenny ve Bratt’in sahneleri aşağıdaki videoda:

 

Ayrınca Bakın

mert bell edis an

MERT BELL YAZDI: ANBEAN EDİS’İN YENİ ALBÜMÜ “AN”

GZone müzik yazarı Mert Bell, pop müziğin başarılı ismi EDİS’in son albümü “AN”ı yazdı. İşte ...