863269c786
emma-watson

İLK CİNSİYETSİZ “EN İYİ OYUNCU” ÖDÜLÜ EMMA WATSON’UN

Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi, ateşli bir feminist ve cinsiyet eşitliği savunucusu olan güzel oyuncu Emma Watson dün düzenlenen MTV Movie & TV Awards’da bir ilke imza atarak Güzel ve Çirkin filmindeki Belle rolüyle cinsiyet ayrımı yapmayan “En İyi Oyuncu” ödülünü kazandı.

 

 

Tarihte ilk kez verilen bu ödülün Emma Watson gibi aktivist bir oyuncuya verilmesi ise hoş bir tesadüf oldu. Konuşmasında böyle bir kategoriyi düşündükleri için MTV’ye teşekkür eden güzel yıldız alışılmış Disney prenseslerinin dışına çıkan cesur, maceracı ve özgüvenli Belle’e hayat vermekten mutluluk duyduğunu belirtti.

Böylesine mihenk taşı bir ödülü kucaklayarak adından söz ettiren güzel oyuncu kırmızı halı stiliyle de göz doldurdu. Asimetrik kesimli Kitx elbisesi ve tek bantlı SUSI Studio ayakkabılarıyla dikkatleri çeken Emma, şıklığını gümüş bir bağcıkla zenginleştirdiği ıslak modern bir minik topuz ve tek kulağına taktığı Natalie K for Forevermark küpesiyle tamamladı.

Kaynak: Vogue

İlginizi Çekebilir

Angelina-Jolie

ANGELINA JOLIE’NİN KAMBOÇYA’DA ÇEKTİĞİ FİLM OSCAR ADAYI OLDU

Angelina Jolie’nin yönettiği ve Kamboçya’nın Kızıl Khmerler’in yönetimi altında yaşadığı dramı anlatan filmi ‘First They ...