İNGİLTERE’NİN İLK EŞCİNSEL EVLİLİĞİNİ YAPANLAR BEBEK SAHİBİ OLDU

İngiltere'de ilk eşcinsel evlilik olarak kayıtlara geçen Barrie Drewitt-Barlow ve Scott Hutchison çiftinin çocukları oldu.

İngiltere’de kızının eski erkek arkadaşıyla ilişkiye başlayan ve ilk eşcinsel evlilik olarak kayıtlara geçen Barrie Drewitt-Barlow ve Scott Hutchison çiftinin çocukları oldu. Çocuklarını kucaklarına alan eşcinsel aile, mutluluklarını sosyal medyadan paylaştıkları video ile duyurdu.

İngiltere’nin başkenti Londra’da eşcinsel evlilik yapan Barrie Drewitt-Barlow ve Scott Hutchison çocuklarını kucaklarına aldı.

Barrie Drewitt-Barlow, bebeğin videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Barlow, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bebeklerinin bir ay erken doğduğunu ve isminin Valentina Willow Drewitt-Barlow olduğunu duyurdu. sosyal medya hesaplarından bebeğin videosunu paylaştı.

Barrie paylaşımında, “Güzel kızımız Valentina Willow Drewitt-Barlow dünyaya hoşgeldin. Kızımız neredeyse bir ay erken doğdu ama yine de mükemmel. Tamamen kutsanmış hissediyoruz. Seni Seviyorum Scott” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com