INSTAGRAM’DA MUTLAKA TAKİP ETMENİZ GEREKEN TRANS MODELLER

Yaşam yazarımız Deniz Su Tiffany, Instagram’da mutlaka takip etmeniz gereken trans kadın ve trans erkek modelleri GZone Dergi Ekim 2016 sayısı için araştırdı.

Her biri birbirinden çekici ve göz alıcı yedi trans mankeni bu yazıda yakından tanıyabilirsiniz.

Andreja Pejic

Boy/Beden/Ayakkabı No: 188cm / 36-38 / 41

Doğum Tarihi ve Yeri: 25 Ağustos 1991 / Bosna-Hersek

Kariyeri: Ocak 2011’de Jean-Paul Gaultier defilelerinde hem erkek hem kadın kıyafetleri, Marc Jacobs defilelerinde ise erkek kıyafetleri tanıttı. Mayıs 2011’de Dossier Journal dergisine üstsüz ve bigudili saçlarıyla verdiği pozlar nedeniyle derginin bu sayısı saydam olmayan poşetlerle sansürlenerek satılmıştır. 2011 yılında models.com’un en iyi 50 erkek modeli arasında 11.sıraya yerleşirken FHM’nin en seksi 100 kadın listesinde 98. Sırada yer almıştır. 2013 yılında Türkiye’de yayınlanan ve 5. Bölümünde reyting yetersizliğinden final yapmış olan Fatih dizisinde rol almıştır.

Instagram: @andrejapejic

https://www.instagram.com/p/BLlrZdABtaF/?taken-by=andrejapejic

Benjamin Melzer

Boy/Beden/Ayakkabı No: –

Doğum Tarihi ve Yeri: 1987, Almanya

Kariyeri: Aslında Fitness Model olarak kariyerine başlayan Benjamin, bir trans erkek olarak cinsiyet geçiş sürecini tamamlaması ve sıkı bir disiplinle birçok kişiyi kendine hayran bırakacak bir vücuda sahip olmasıyla ilgi çekmeyi başardı. Bu ilgi sonucu Men’s Health Fitness adlı erkek sağlık dergisinin de ilk transseksüel kapak konuğu olmayı başarmıştır.

Instagram: @egoshooter

 

BU ÖZEL YAZININ TAMAMINI GZONE DERGİ’NİN “EKİM 2016 ” SAYISINDAN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…