INTERNET’TE ÇAPKINLIK YAPARKEN UZAK DURMANIZ GEREKEN 10 HATA

Türkiye’nin en büyük eşcinsel yaşam ve kültür dergisi GZone’un Ekim 2015 sayısının kapağında Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri ve efsane model Deniz Akkaya var.

Son günlerin en arzu edilen erkek mankeni Cenay Türksever eşiliğinde Jülide Güngör’ün objektifine, bize özel verdiği cesur pozlarla çok konuşulacak olan Deniz Akkaya, GZone’a özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Gzone’un Ekim 2015 sayısının özel dosyalarından biri de editörlerimizden Edepsiz Gey’in kaleme aldığı, INTERNET’TE ÇAPKINLIK YAPARKEN UZAK DURMANIZ GEREKEN 10 HATA başlıklı özel dosya.

Hepimizin yeni insanlarla tanışmamızın tek yolu sosyal ağlar ve applerden geçiyor. Hal böyle olunca insanlarla iletişim kurabilmekte önemli. Herkesin farklı arayışları olabilir. Peki ya arayışlarınızı yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinizi biliyor musunuz?

Birinin profilini gördünüz, fotoğraflarına baktınız ve hoşlandınız. Kendinize yakın özellikler de buldunuz. Sohbete nasıl başlardınız? Yaratıcılığınızı kullanın diyoruz.

İşte tam da burada size ufak bilgiler vereceğim. Bildiklerinizin dışında bir şey söylemeyeceğim. Sadece bildikleriniz üzerinden geçeceğiz. Buyurun sohbete başlarken yaratıcı olmanın 10 yolu;

Dosyanın tamamı GZONE DERGİ EKİM 2015 SAYIMIZDA!

GZONE DERGİ’NİN DENİZ’İN ELLİ TONU-EKİM 2015 SAYISINI AŞAĞIDAKİ BUTONLAR ARACILIĞI İLE ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ..

12119318_10153976001999523_1218294164_o

gzone indir ikon

google

apstore