İREM DERİCİ’DEN SON KLİBİNİN KOPYA OLDUĞU İDDİALARINA YANIT

İrem Derici, Sabıka Kaydı albümünden çıkan ilk çalışması “Ben Tek Siz Hepiniz”in video klibinin “çalıntı” olduğu iddialarına yanıt verdi. Derici, yönetmen Murat Joker’le birlikte bu klibin “hiciv” olarak tasarlandığının altını çizdi.

İrem Derici’nin geçtiğimiz hafta çıkan ve tüm müzik listelerinde ilk sırada yer alan “Sabıka Kaydı” adını verdiği albümünün ilk çıkış şarkısı “Ben Tek Siz Hepiniz” e  Murat Joker’ in çektiği klip, ünlü sanatçı Juanes’ in Pa Dentro şarkısının klibinin kopyası çıktı haberleri gündemde.

Müzik sektöründe, Murat Joker’ in İrem Derici’yi zor duruma düşürdüğü konuşmalarına İrem Derici sosyal medyasından cevap verdi…

İşte İrem Derici ‘nin o cevabı…

Ama eksik bilgi var aşkım, Rita Ora’nın klibinden de birebir sahne var, niye kadıncağızın hakkını yediniz 🙁 “Sahte, küçük, mükemmel dünyasında herkes” derken tam olarak kastettiğimiz de buydu. Bak öyle özenirsen olamayacağın insanlara sonuç bu olur: yan sanayi… Hiciv her yola gider, ne Joker ne Papaz kandırabilir bir Sinoplu’yu. Çok da şaapmamak lazım, öykünmemek lazım işte yabancıların kliplerine, kıyınca paraya aynısı oluyormuş bak. Az saçalım, savuralım 😉 Öpücükler ve mutlu hafta sonları benden!

İşte bu klip:

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :