İSTANBUL COCKTAIL FESTIVAL 1 EYLÜL’DE KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA

Rengarenk görünümleri, yaratıcı sunumları, tüm damak tatlarına uygun farklı lezzetleri ile yeme içme dünyasının hız kesmeyen yıldızları kokteyller, Türkiye’nin kokteyl festivali ile 1 Eylül’de yeniden KüçükÇiftlik Park’ta!

2017 Ekim ayında Türkiye’yi yepyeni bir festival anlayışıyla tanıştıran ilk kokteyl festivali İstanbul Cocktail Festival, Mayıs ayında İzmir’de düzenlediği etkinliğin ardından 1 Eylül 2018’de bir kez daha KüçükÇiftlik Park’ta kokteyl kültürünün her seviyeden meraklılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

İstanbul’un usta kokteyl duraklarının imza lezzetleri, ödüllü miksolojist ve gurmelerin eğitici ve eğlenceli atölyeleri, lokal sahnenin güncel isimlerinin renkli performansları ve bağımsız butiklerin özenli tasarımları ile Istanbul Cocktail Festival katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

İstanbul Cocktail Festival öncesinde İstanbul Cocktail Week kapsamında gerçekleşecek çalışmalar kapsamında, şehrin en usta kokteyl duraklarında kokteyl atölyeleri ve müzik buluşuyor.

Cocktails by: Lucca, Joker Geyik, Less Ordinary Cocktail, Moretenders’ Cocktail Crib, Göçebe, Tektekçi, No 22, Rıders Inn, Akyaka, Sünger Shot House, Wake Up Coffee, Shot 34

Music By: Hey Douglas (Live), Yüzyüzeyken Konuşuruz, Santi & Tuğçe, Jabbar, Light in Babylon, Turkish Edits, Soul Revue

Activities By: Award Wining Mixologists; Cocktails & Food Easy Cocktails Future of Cocktails Craft Cocktail Studio Infusion Hommeda Tonic How to create your own cocktail Harmony of fruits & herbs Mash-up Cocktails Mocktails Popular Cocktails World Top Cocktails &many more Also Featuring: Boutiques Be Your Own Bartender Your Shaker Face Food Pairing Gastronomy: touch the freshest Horeca Selection