İŞTE 2017 SZIGET FESTİVALİ’NE KATILACAK BOMBA İSİMLER

Bu yıl 9-16 Ağustos 2017 tarihlerinde Macaristan’ın Budapeşte şehrinin özgür adası Sziget’te gerçekleşecek olan 25. Sziget Festivali’ne katılacak yeni isimler açıklandı. 

Bugüne kadar Brit ve NME Ödülleri’nde ‘En İyi İngiliz Grup’ ödülünü alan, MOJO ve Q Awards ile de toplamda 13 ödül kazanan Kasabian, 2015’te Grammy Ödülleri’nde “Rather Be” şarkısıyla “En İyi Dans Parçası” kategorisinde ödül alan Clean Bandit, 2010 Sziget Festivali’nde muhteşem performans sergileyen Billy Talent, Metronomy, Jamie Cullum ve The Kills de Sziget ‘Ana Sahne’de yer alacak!

A38 de bu yıl sahne alacak isimler arasında ise; en son 2015 yılında Sziget’te izlediğimiz, tadı damağımızda kalan performansları ile Interpol, Amerika’lı hard rock grubu The Pretty Reckless, Crystal Fighters, Cashmere Cat, Fritz Kalkbrenner, Flume, Jagwar Ma, Charli XCX ve Danny Brown. Sziget’te elektronik müziğin evi olan Arena ise bu yıl Sunnery James & Ryan Marciano ve Maurice West’i ağırlayacak. World Music Sahnesi’nde ise Sziget’in vazgeçilmezlerinden Leningrad sahne alacak.

Bugüne kadar açıklanan isimler (alfabetik sıra ile): Bad Religion, Billy Talent, Cashmere Cat, Charli XCX, Clean Bandit, Crystal Fighters, Danny Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, Flume Fritz, Kasabian, Kalkbrenner, GTA, GusGus, Interpol, Jagwar, Ma, Jamie Cullum, Kasabian, Kensington, Leningrad, Mac Demarco, Major Laze,r Maurice West, Metronomy, Oh Wonder, Oliver Heldens, Sunnery James & Ryan Marciano, The Kills, The Pretty Reckless, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W

İşte geçtiğimiz seneki festivalin filmi:

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :