İŞTE ARALARINDA YAŞ FARKI OLAN EN ÜNLÜ EŞCİNSEL ÇİFTLER

Yaşam yazarımız Zian Ziangil, aralarında 10, 20 veya daha fazla yaş farkı olan ama gül gibi geçinen eşcinsel çiftleri konu etti ve aslında çiftler arasındaki yaş farkının ne kadar güzel olabileceğini yazdı.

İşte tüm dünyadan, aralarında en az 10 yaş farkı olan eşcinsel çiftler ve doğru bilinen yanlışlar:

YANLIŞ: Yaş farkı çiftler arasında bakış açısı farklılığı yaratır.

DOĞRU: Bakış açısı farklılığını yaratan; yaşam, alışkanlık ve yetişme tarzı farklılığıdır. Önemli olan bu farklılıklara rağmen sevmektir. Aşka yaşla, dille, dinle ve herhangi bir şeyle sınır koymaya kalkmak her zaman geri teper. Jenerasyon farkı olan çiftler arasındaki bakış açısı farklılığı zararlı bir durum değildir, aksine çiftlerin ufkunu genişletir ve kişisel gelişimlerine katkı sağlar.

——

YANLIŞ: Yaş farkı büyük çaplı kıskançlık krizleri yaratır.

DOĞRU: Kendini her bakımdan yetersiz hisseden insan kıskançlık krizi yaratır. Bunun yaşla hiçbir ilgisi yoktur. Çiftler bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli tüm vasıflara sahipseler, güven kendiliğinden oluşacak ve kıskançlık krizleri hiçbir zaman yaşanmayacaktır. Yaş farkı olan çiftlerde deneyimli partner ilişkiye aşılayacağı güven duygusu ile bu tür sorunların üstesinden çok daha kolaylıkla gelecektir.

ELTON JOHN – DAVID FURNISH (Yaş Farkı: 15)

Biri “Sir” unvanlı ve dünyanın en ünlü eşcinsel şarkıcısı, biri yönetmen ve film yapımcısı… Çiftin 2005 yılında başlayan ve bir evlilik ile taçlandırdıkları ilişkileri, taşıyıcı anne sayesinde sahip oldukları çocukları ile son derece mutlu bir şekilde devam ediyor.

SARAH PAULSON – HOLLAND TAYLOR (Yaş Farkı: 31)

“American Horror Story” dizinin yıldızı Sarah Paulson ve “Two And A Half Man” dizisinden hatırlayacağınız oyuncu Holland Taylor arasındaki ilişki geçtiğimiz yıl başladı. Paulson’un daha önceki sevgilisi Cherry Jones ile de arasında oldukça yaş farkı vardı. Konuyla ilgili olarak her zaman olgun kadınlarla bağlantı kurabildiğini söyleyen Paulson, şu sıralar 73 yaşındaki sevgilisi Holland Taylor’a olan aşkını ilan etmekle meşgul.

BU ÖZEL YAZININ TAMAMINI GZONE DERGİ’NİN “EKİM 2016 ” SAYISINDAN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…