İŞTE BEŞİKTAŞLILARIN YENGESİ VE BALKANLARIN ÖNEMLİ LGBT İKONU: JELENA KARLEUSA

Beşiktaş Spor Kulübü’nün yıldız oyuncusu Dusko Tosiç’in eşi ve Sırbistan başta olmak üzere Balkan ülkelerinin en büyük gey ikonlarından biri olan Jelena Karleusa Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı.

İşte bu röportajdan bazı başlıklar:

Dusko vücudunuzun en çok neresini sever? 

Onun en sevdiği şey benimle kavga etmek! Seksi giyineyim, güzel olayım ama eve dönünce benimle kavga etsin… Buna bayılıyor. Yıllardır böyle.

Verdiğiniz pozlara, videolara kızdığı oluyor mu?

Her videodan, seksi pozumdan sonra çok büyük kavga ediyoruz ve benden boşanmak istiyor. Ama sadece diyor, boşanmıyoruz!

Birbirinize koyduğunuz kurallar var mı?

Benim profesyonelliğime saygı duyuyor. Beni özel hayatımda tanıyor ve güveniyor. Bu yüzden sıkıntı yaşamıyoruz. Aramız iyi. Benim iki yüzüm var, sizin tanıdığınız ile onun bildiği iki ayrı insan.

Dusko Tosic’in eşisiniz, size ‘yenge’ denmesine ne diyorsunuz?

Yenge değil, ‘süper yenge’yim. Sizden biriyim. Sırbistan’da 22 yıldır müzik kariyerimle tanınıyorum ama Türkiye’de Dusko’nun eşiyim. Bari bana sadece ‘yenge’ demeyin, ‘süper yenge’ deyin.

Güzelmiş…

Türk kültürünü, mutfağını, müziğini zaten çok seviyorum. Kaldı ki Sırplar 500 sene Osmanlı egemenliğinde kaldı. Yani hepimiz Türküz.

“Bu vücudu seks yaparak koruyorum” demiştiniz…

Yaptığım tek spor alışveriş yaparken bir mağazadan diğerine geçmek! Hepsi bu, özel bir şey yapmıyorum. Bir de tabii sahnedeki dans ve şovlarım bana yetiyor.

Kim Kardashian, Lady Gaga gibi isimleri taklit ettiğinizi söyleyenler var…

Kimseyi taklit etmiyorum. Belki son zamanlarda kalçalarım büyüdüğü için Kim Kardashian’a benzetiyor olabilirler. Vücudumda en çok parmaklarımı beğeniyorum, çünkü en zayıf yer orası!

Dokuz yıldır evlisiniz, fantezileriniz var mı? Yatak odanız hâlâ renkli mi? 

İşlerimiz yüzünden çok ayrı kalıyoruz, bu yüzden yatak odamızda hâlâ ateşliyiz, iyiyiz. Beni evde de seksi, güzel bir kadın olarak istiyor. Yemeği bile topuklu ayakkabılarla, üstelik çıplak yapıyorum!

Hiç tacize uğradınız mı?

Türkiye için, hatta Sırbistan için de aşırı olduğumu biliyorum. Ama hiç tacize uğramadım. Dahası konserlerimde yüzde 90 kadınlar ya da LGBT bireyleri vardır. Bana kadınlar da aşık oluyor.