İŞTE BU BİZİM HİKAYEMİZ: MEGALUCARIO ve MEGAMAWILLE

GZone Dergi, eşcinsel aşka adadığı Haziran-Temmuz 2019 sayısında bu kez İİstanbul'dan MegaLucario ve Megamawille'in aşk hikayesini Megamawille'in ağzından dinliyor. İşte virgülüne dokunmadığımız o yazı:

Merhaba! Ben MegaMawile, 25 yaşındayım, İzmirliyim. GZone’un gerçek aşk hikayesi paylaşımı haberini sevgilimle tam 15. ayımızı kutladığımız gün görünce hemen bilgisayarın başına geçip bişeyler yazmak ve paylaşmak istedim. Mavi’yle aslında tanışmamız çok klasik olarak Tinder aracılığıyla oldu. Tek garip olan noktası ise lise, üniversite gibi bir çok farklı çevreden 20-30 ortak arkadaşımız şu zamana kadar nasıl birbirimizle hiç karşılaşmadığımızdı. Zaten ben bu kadar ortak arkadaşı görünce hemen sağa kaydırdım ve şansıma o an match olduk. Mesajlaşmalarımızın 2. gününde buluşucak olsak da çok önemli bi sınavım için sabahladığımdan, sınav çıkışı evde uyuyakaldım ve 1 gün ertelemek zorunda kaldık. İlk buluşmamız çok güzeldi ikimizde aslında 1-2 saat kahve içer bişeyler yeriz mantığıyla buluşmuş olsak da akşama kadar hiç durmadan konuştuk ve Mavi’nin katılması gereken bir okul etkinliği dolayısıyla erken bile ayrıldık. Sonrasında 2 hafta boyunca sürekli görüştük, birlikte zaman geçirdik, arkadaş ortamlarımıza girdik ve sonunda adını koymaya karar verdik. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan birisi olarak görüyorum hala o günü. Bir gece klübündeydik ve içerisi aşırı sıcaktı çok terledim, evim de yakın olduğu için Mavi’ye 5 dk eve uğrayıp t-shirt değiştirmek istediğimi söyledim. O da yedek t-shirtünü almak için ilk arabasına uğramamızı  söyledi ve kendimizi deli gibi sağanak yağmur altında arabanın içinde öpüşürken bulduk. Çok klişe evet ama gerçek olan bu yani. Böyle güzel bi anıyla başlamış oldu ilişkimiz. Aslında onu daha önce öpebilirdim, 2 gün önce beni eve bırakmıştı ama ne bileyim cesaret edemedim. Daha sonrasında o da bana aynı gün için öpmeni bekledim beni o gün neden öpmedin diye sordu zaten.  

Daha ilişkinin en başında hiç bişey konuşulmadan ben bunun uzun bir ilişki olucağına kendim direk karar vermişim zaten ki yaklaşık 2 ay sonrasına Avengers biletlerimizi aldım, Mavi’ye World of Warcraft alıp oynamayı falan öğrettim. Aslında büyük cesaret yani de iyi ki yapmışım işte bugün hala burdayız ve burda olmaya da devam ediceğiz. Bu sürede birbirimizin hep yanında olduk, hatta onun ve ilişkimizin bana verdiği güven sayesinde geçtiğimiz sene eylül ayında anneme açıldım. Annem bu durumu ilk şokla karşılasa da, -ki ben bunun çok doğal olduğunu düşünüyorum- nitekim baya kısa bi sürede toparlandı ve şu an Mavi’yi benden çok seviyor bile olabilir. Açıldığım günden itibaren ikimiz de daha çok beraber adım atmaya başladık bu biraz da bizim ilişkimiz için dönüm noktası oldu diyebilirim. 

Birlikte vakit geçirmeye zaten bayılıyoruz, geziyoruz, eğleniyoruz ve sanırım en çok da yiyoruz. En sevdiğimiz aktivitelerden birisi yeni açılan tatlıcılara gidip şeker komasına girmek. Bütün Marvel filmlerini koşa koşa ilk günden izliyoruz. Birlikte tatile çıktığımızda her yere yürüyoruz. Anılarımızı ölümsüzleştirmek için Instax fotoğraflar çekiyoruz, bir 120lik albüm bitti diğerine başlıyoruz şimdi de. Birlikte bilgisayar oyunları oynamaya da bayılıyoruz hatta bazen bi cafede oturup kahve içeceğimiz vakti eve gidip birlikte oyun oynayarak değerlendirdiğimiz bile oluyor ama sanırım 1 numaralı birlikte yapmayı en sevdiğimiz aktivite mısır patlatıp, biralarımızı alıp, sarılıp film izlemek. Chardonnay ile tereyağlı patlamış mısırın harika gittiğini bu sayede keşfettik mesela arada öyle değişiklikler de yapabiliyoruz :D. Ona aşık olduğum kadar sanırım onu giydirmeye ve ona kıyafet alışverişine çıkmaya da aşığım bu da önemli bi ayrıntı mesela. Merak ettiyseniz eğer hiç mi kavga etmiyor bunlar diye bunca yazıdan sonra, tabii ki de ediyoruz. Ara ara küçük, çok nadir de olsa büyük kavgalarımız oluyor ama bunlar hiç bir zaman ne sevgimizi ne de saygımızı kaybetmemize sebep olmuyor. Daha çok sonucunda birbirimizi daha iyi nasıl tanırıza bakıyoruz. Bunların hepsi ikimizin geçmişteki yaşadığı ilişkilerden kazandığımız tecrübelere dayanıyor. 

Sonuç olarak, gerçek aşk varmış ve insanı bulabiliyormuş, onunla yaşadığım ilşkiye kadar diğer sevgililerime aşık olduğumu zannediyordum. Emin olun gerçekten aşık olunca farkı açıkça hissedebiliyorsunuz. Hatta şaşırıp kalıyorsunuz böyle bi duygu mu varmış diye. Hep sabırsızlanırdım artık o kişiyi bulayım diye ama herşeyin doğru yeri ve zamanı olduğuna inandım onunla. İzmir gibi küçük bi şehirde ve o kadar geniş bi ortak arkadaş grubuyla bizim hiç tanışmamış olmamızın başka açıklaması olmayacağını düşünüyorum. Seni bu dünyadaki her şeyden çok seviyorum aşkım, iyi varsın!

MegaMawile

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :