İŞTE CALL ME BY YOUR NAME’İN DEVAM FİLMİ HAKKINDA İLK DETAYLAR

2017’nin en çok konuşulan filmlerinden biri olan ve iki erkeğin aşkını anlatan “Call Me By Your Name”in yönetmeni Luca Guadagnino, bu filmin devam filmiyle alakalı detayları paylaştı.

  1. Oscar Ödülleri’nde En İyi Uyarlama Senaryo’yu kazanan filmin devamında iki başrol oyuncusu Armie Hammer (Oliver) ve Timothée Chalamet (Elio) bir kez daha bir araya gelecek. Bu sefer İtalya değil Amerika’da yolları kesişecek ikilinin hikayesi, zaman olarak ilk filmden 5-6 yıl sonrasını anlatacak.

Senaryo çalışmaları için filmin uyarlandığı kitabın yazarı André Aciman’la bir araya gelen Guadagnino, “Bu film yeni bir film olacak, hikayenin büyük bir kısmı ABD’nin doğu yakasında geçecek.” açıklamasını yaptı. Filmin vizyon tarihiyle ilgili sorulan sorulara da “Şu anda böyle bir şeye cevap vermek için çok erken, henüz senaryo bile bitmedi.” yorumunu yaptı.

Bu arada; Malcolm Edits isimli YouTube kanalı “Call Me By Your Name” seksenlerde yayınlansa nasıl bir fragmanı olurdu sorusunu aşağıdaki sevimli video ile cevapladı.

 

Kaynak: Out.com ve Play Tuşu