İŞTE EN ÜNLÜ BİSEKSÜELLER

Dünya Biseksüellik kutlama günü şerefine biseksüel olduğunu çekinmeden paylaşan ünlüleri araştırdık. Buyurun, karşınızda Dünya’nın en ünlü biseksüelleri:

 

True Blood season4 Anna Paquin lead

Anna Paquin
True Blood’un seksi yıldızı Anne Paquin 2010 yılında biseksüel olduğunu açıkladı.

 

lady gaga latest hd wallpaper

Lady Gaga 
Müzik dünyasının anne canavarı Lady Gaga ikinci single çalışması Poker Face için verdiği bir röportajda biseksüel olduğunu ve erkeklerden çok kadınları arzuladığını açıklamıştı.

 

Duncan

Duncan James
İngiliz Blue grubunun seksi üyesi 2009 yılında grubun tekrar birleştiği dönemde bir basın toplantısında kadınlar kadar erkeklerle de beraber olduğunu açıkladı.

 

o BRANDO facebook

 

Marlon Brando
Gelmiş geçmiş en yakışıklı erkekler listesinde üst sıralarda yer alan efsane oyuncu 2004 yılında ölümü sonrasında yayınlanan, hayatını konu eden kitap ve belgesellerde ”Birçok erkek gibi benim de homoseksüel ilişkilerim oldu ve bu durumdan utanmıyorum” diye bir açıklaması olduğu yazılmıştır.

 

tom hardy

Tom Hardy
Ünlü ingiliz aktör 2012 yılında verdiği bir röportaj sırasında kadın figürü kadar erkek figüründen de hoşlandığını ve erkeklerle de cinsel deneyimler yaşadığını açıklamıştı.

 

21 bowie3 g w

 

David Bowie
1980 lerde biseksüelliğini açıklayan yıldız, hayatında başına gelen en güzel şeyin de bu olduğunu açıklamasına eklemişti

 

Wm4hj

 

Madonna
Skandallarla meşhur ana kraliçemiz 90 lı yıllarda biseksüelliğini açıkladığı günden beri bu konu hakkında da sansasyonel davranışlarda bulunmaktan asla kaçınmıyor

 

Angelina Jolie Tattoos (2)

Angelina Jolie
Dünya’nın en güzel kadınlarından biri, Dünya’nın en güzel adamlarından biriyle evli olmasına rağmen kadınlarla da beraber olduğunu ve cinsel yönden erkekler kadar kadınların da onun radarı altında olduğunu açıklamaktan kaçınmıyor

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here