İŞTE GZONE’LA BU HAFTA (11-17 MAYIS) #EVDEYİZAŞKIM DİYEN KONUKLAR

GZone, sürpriz konukların olduğu #EVDEYİZAŞKIM Instagram canlı yayınlarına bu hafta, konukları SARP YAMAN, GÖKHAN TÜRKMEN, ONU BAŞTÜRK, ONURR, LATİFİCATİON ve MELİKHAN SAĞLAM ile devam ediyor.

Herkesin zorunlu olarak evde olduğu şu günlerde GZone, yayın yönetmenimiz Sencer Piyancı ve müzik editörümüz Mert Bell’in sunduğu, sürpriz konuklarla dolu Instagram canlı yayınlarını Pazar ve Pazartesi hariç her akşam 22.00’de hayata geçiriyor.

Canlı yayınlarımızı GZone’un Instagram adresinden takip edebilir, eski yayınlarımızın özetlerini IG TV’mizden izleyebilirsiniz.

12 Mayıs Salı saat 22.00’de gece hayatının en sevilen simalarından SARP YAMAN konuğumuz oluyor

13 Mayıs Çarşamba saat 22.00’de Mert Bell’in konuğu, şarkılarıyla bizi duygu seline kaptıran, Türkçe müziğin başarılı ismi GÖKHAN TÜRKMEN

14 Mayıs Perşembe gecesi saat 22.00’de gece hayatının müdavimlerinden, lifestyle yazarı, yazar ve besteci ONUR BAŞTÜRK konuğumuz oluyor.

15 Mayıs Cuma günü hem diğer sanatçılara verdiği önemli şarkıları, hem de kendi müzik kariyeriyle bizler için büyük önem taşıyan ONURR konuğumuz oluyor.

16 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da, Coronavirüs olmasa tam da bugün finali yapılacak olan EUROVISION ŞARKI YARIŞMASI‘nı konuşmak için EUROVISION Bloggerı LATIFICATION‘u konuk alıyoruz.

16 Mayıs Cumartesi günü ise saat 22.00’de parodi videolarıyla son dönemde dikkatimizi çeken, parmak ısırtan bir yetenek, MELİKHAN SAĞLAM konuğumuz.

Youtube kanalımıza abone olarak EVDEYİZ AŞKIM yayınlarının kaydını herkesten önce siz izleyebilirsiniz.