İŞTE GZONE’UN 28 NİSAN-2 MAYIS HAFTASINDA #EVDEYİZAŞKIM DİYEN KONUKLARI

GZone, sürpriz konukların olduğu #EVDEYİZAŞKIM Instagram canlı yayınlarına bu hafta, konukları OBEN BUDAK, MELİKE ŞAHİN, SEMA YAKAR, AYŞEN ŞAHİN ve NEZ ile devam ediyor.

Herkesin zorunlu olarak evde olduğu şu günlerde GZone, yayın yönetmenimiz Sencer Piyancı ve müzik editörümüz Mert Bell’in sunduğu, sürpriz konuklarla dolu Instagram canlı yayınlarını Pazar ve Pazartesi hariç her akşam 22.00’de hayata geçiriyor.

Canlı yayınlarımızı GZone’un Instagram adresinden takip edebilir, eski yayınlarımızın özetlerini IG TV’mizden izleyebilirsiniz.

28 Nisan Salı saat 22.00’de yazar, köşe yazarı ve DJ OBEN BUDAK konuğumuz oluyor

29 Nisan Çarşamba saat 22.00’de Mert Bell’in konuğu, şarkılarıyla bizleri efkarlandıran, Türkçe müziğin özel bir sesi MELİKE ŞAHİN,

30 Nisan Perşembe gecesi saat 22.00’de LGBTİ+’ların değerli yol arkadaşı, merhum Boysan Yakar’ın annesi SEMA YAKAR canlı yayında sizinle buluşuyor.

1 Mayıs Cuma günü saat 18.00’de #EvdeKal ama Hareketsiz Kalma felsefesini benimseyen yakışıklı personal trainer’ımız ONUR GÖÇER sizi canlı yayında egzersize davet ediyor.

1 Mayıs Cuma günü saat 22.00’de, Türkçe Pop’ta en sevdiğimiz isimlerden, 2000’lerin sansasyonel şarkıcı ve show girl’ü NEZ konuğumuz oluyor.

2 Mayıs Cumartesi günü ise saat 22.00’de yazar AYŞEN ŞAHİN’le Türkiye’de Kadın Olmak üzerine derin bir sohbete dalıyoruz.

Canlı yayınlarımızı GZone’un Instagram adresinden takip edebilir, eski yayınlarımızın özetlerini IG TV’mizden izleyebilirsiniz.

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :