İŞTE GZONE’UN #EVDEYİZAŞKIM CANLI YAYINLARININ 24-30 MART HAFTASINDAKİ KONUKLARI

GZone, sürpriz konukların olduğu Instagram canlı yayınlarına devam ediyor. Bu haftanın konukları KALBEN, CAN AYDOĞMUŞ, AHSEN GÖNÜLCE, FLORENCE K.DELIGHT, ARDA BEKTAŞ ve ZİAN ZİANGİL

Herkesin zorunlu olarak evde olduğu şu günlerde GZone, sürpriz konukların olduğu Instagram canlı yayınlarını Pazartesi hariç her akşam 20.00’de hayata geçiriyor.

Canlı yayınlarımızı GZone’un Instagram adresinden takip edebilir, eski yayınlarımızı IG TV’mizden izleyebilirsiniz.

24 Mart Salı akşamı saat 21.00’de hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan KALBEN, yeni albümünü anlatmak ve izleyicilerden gelen sorulara yanıt vermek üzere GZone’un “Evdeyim Aşkım” canlı yayınına konuk olacak.

Geleceğe dair yaptığı isabetli tespitlerle herkesi şaşırtan, yazar, vlogger ve influencer CAN AYDOĞMUŞ, “Ruh Eşin Nerede?” kitabıyla ilgili, yıldızlar ve gelecekte bizi bekleyenlerle ilgili sohbet etmek üzere 25 Mart Çarşamba saat 20.00’de #evdeyizaşkım diyor.

Gece hayatının Queen Mama’sı, drag queenlerin en tecrübelisi, kendi başına Türkiye eğlence hayatının dökümünü rahatça yapabilecek, Cahide’nin usta ismi AHSEN GÖNÜLCE, 26 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de başlayacak programımızın konuğu oluyor.

“Dudakların Cengi” ekibinin en renkli, kuir performans sahnelerinin en sevilen isimlerinden FLORENCE K. DELIGHT 27 Mart Cuma saat 20.00’de bizimle #evdeyizaşkım diyecek.

Youtube’un fenomen isimlerinden, makyaj kanalı ve tarzıyla kuir dünyanın sosyal medyadaki en önemli isimlerinden biri olan ARDA BEKTAŞ 28 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de bizlerle canlı yayında olacak.

29 Mart Pazar akşamının konuğu ise magazin konusunda sosyal medyanın en sevilen, en esprili isimlerinden bizi olan ZİAN ZİANGİL olacak. ZİAN ZİANGİL ile magazin gündemi masaya yatırılacak ve gullüm yapılacak.

Canlı yayınlarımızı GZone’un Instagram adresinden takip edebilir, eski yayınlarımızı IG TV’mizden izleyebilirsiniz.