İŞTE GZONE’UN #EVDEYİZAŞKIM CANLI YAYINLARININ 31 MART-5 NİSAN HAFTASINDAKİ KONUKLARI

GZone, sürpriz konukların olduğu Instagram canlı yayınlarına bu hafta, konukları YONCA LODİ, BURAKBEY, HAKAN KALGIDIM, ASLI İNANDIK, SEYHAN ARMAN, BARAN YÜKSEL VE NURİ HARUN ATEŞ'le devam ediyor.

Herkesin zorunlu olarak evde olduğu şu günlerde GZone, yayın yönetmenimiz Sencer Piyancı’nın sunduğu, sürpriz konuklarla dolu Instagram canlı yayınlarını Pazartesi hariç her akşam 20.00’de hayata geçiriyor.

Canlı yayınlarımızı GZone’un Instagram adresinden takip edebilir, eski yayınlarımızı IG TV’mizden izleyebilirsiniz.

31 Mart Salı akşamı, romantik şarkıların sevilen ismi, güçlü sesiyle bizleri duygu fırtınalarına sürükleyen, pop müziğin en nadide hanımefendilerinden YONCA LODİ konuğumuz.

Yonca Lodi

1 Nisan Çarşamba akşamki yayınımızı GZone müzik editörü Mert Bell sunuyor. Mert Bell, bu özel yayında müzik dünyasında yeni adımlar atan iki yakışıklıyı konuk ediyor: HAKAN KALGIDIM ve BURAKBEY

Mert Bell & Burakbey & Hakan Kalgıdım

2 Nisan Perşembe günkü yayınımızın konuğu, sosyal medyadaki tiplemeleri, tiyatro oyunları, dizileri ve sinema filmleriyle kalbimizde taht kuran bir ismi ASLI İNANDIK‘ı konuk ediyoruz.

Aslı İnandık

3 Nisan Cuma akşamı, LGBTİ+ aktivstliğinin yanı sıra, tiyatro sahnelerinde ve gece kulüplerinde gururla izlediğimiz SEYHAN ARMAN konuğumuz oluyor.

Seyhan Arman

4 Nisan Cumartesi gecesi, sosyal medyadaki videolarıyla hepimizi gülümseten entertainer/drag queen BARAN YÜKSEL (Alpisipisi) konuğumuz oluyor.

Baran Yüksel

5 Nisan Pazar gecesi ise yayında bir bülbüliyat var: NURİ HARUN ATEŞ Kafası karışık kontrtenör olarak tanıdığımız sevilen şarkıcı yayınımıza müzikle dolu, keyifli bir iz bırakıyor.

Nuri Harun Ateş

Canlı yayınlarımızı GZone’un Instagram adresinden takip edebilir, eski yayınlarımızı IG TV’mizden izleyebilirsiniz.