İŞTE İSVEÇLİ ESKİ OLİMPİK DALIŞ SPORCUSU’NA GELEN ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ

İsveçli eski olimpik dalış sporcusu Johan G. Jimmy, Alman asıllı erkek arkadaşı Patrick Huber’den İtalya’nın romantizm kenti Venedik’te sürpriz bir evlenme teklifi aldı.

Evlilik teklifini kabul eden Johan’ın erkek arkadaşı ile olan mutluluğu görülmeye değerdi.

Vücut geliştirme sporcusu Patrick Huber İsveçli eski olimpik dalış sporcusu olan erkek arkadaşına bir sürpriz yapmak istedi ve onu yaşadıkları yer olan Almanya’nın Münih kentinden İtalya’nın Venedik kentine otomobille götürdü.

Yolculuk boyunca erkek arkadaşını nereye götürdüğü konusunda en ufak bir ipucu dahi vermeyen Patrick’in Venedik’i tercih etmesinin bir sebebi vardı. Burayı tercih etmesinin sebebi Jimmy’nin Venedik’i ziyaret etmek istemesiydi.

Patrick ayrıca Venedik seyahatleri boyunca erkek arkadaşı ile beraber olan romantik anlarını kaydetmesi için bir fotoğrafçı da ayarladı. Jimmy’nin olan biten hiçbir şeyden haber yoktu.

Venedik seyahatlerini sürdüren çift gondolla gezintiye çıktı ve Patrick doğru zamanı ayarlayarak Jimmy’e evlenme teklit etti. Romantik evlenme teklifi karşısında şaşkına dönen Jimmy teklifi hiç düşünmeden kabul etti.

Patrick ve Jimmy çifti 28 Mayıs 2018’de Almanya Alpler’inde düzenlenecek bir düğün töreni ile dünya evine girecek.

Çiftin 28 Mayıs tarihini seçmelerinin altında da bir sebep yatıyor. 28 Mayıs 2018 tarihi çiftin 2. tanışma yıl dönümü olacak.

 

Kaynak: Mola (Milliyet)