İŞTE O GİZEMLİ FOTOĞRAFIN HİKAYESİ : BEN YAŞADIKÇA SEN ÇILDIR

İşte sosyal medyada son birkaç gündür dönmeye başlayan, genelde önce/sonra fotoğraflarına eklenen ve "Ben Yaşadıkça Sen Çıldır" mottosuyla paylaşılan fotoğrafın hikayesi.

Sosyal medyada son birkaç gündür dönmeye başlayan, genelde önce/sonra fotoğraflarına eklenen ve “Ben Yaşadıkça Sen Çıldır” mottosuyla paylaşılan fotoğrafın ne zaman, nerede, kim tarafından çekildiği ve öznesinin kim olduğu birçok kişinin merak konusu oldu.

2016 Mersin Onur Haftası etkinlikleri kapsamındaki, Dramaqueer ve bağımsız sanatçıların eserlerinin olduğu ‘Muammalı Çok Hummalı Sergi’nin Hadra Hamamı’nda 30 Mayıs 2016’da gerçekleştirilen Açılış Kokteyli sırasında çekilen bu kareyi yakalayan kişi ise fotoğrafçı Ömer Tevfik Erten’di.

Fotoğrafın öznesi ise Cemre Yılmaz ismini taşıyor. Serginin o geceki konukları arasında olan Yılmaz, sergiye katılan sanatçılardan biri olan Ömer Tevfik Erten’in telefonla çektiği bu fotoğrafa poz vermiş . Ömer Tevfik Erten o anı “Al sen fotoğrafçısın daha iyi çekersin diyerek birisi elime telefonu tutuşturdu” diyerek anlatıyor.