İŞTE RAINBOW SIX:SIEGE’DEKİ EŞCİNSEL KARAKTER

Rainbow Six: Siege "Operation Wind Bastion" oyunundan sızdırılan yeni görsellere göre iki karakterden bir tanesi eşcinsel olacak.

Taktiksel FPS denince akla gelen ilk oyun olan Rainbow Six: Siege, bu sıralar Operation Wind Bastion için sezon arası güncellemesini aldı. Operator’lerde dengelemeye giden Ubisoft, yeni sezon ve yeni yıl için hazırlıklarına devam ediyor. Yeni sezonun adını Burnt Horizon olarak geçtiğimiz gün açıklayan Ubisoft, yeni sezonun Avusturalya’da geçeceğini doğrulamış oldu. Rainbow Six: Siege‘in espor turnuvalarında detaylarının verilmesi beklenirken, yeni sezonun karakterlerinin ne olacağı merak ediliyordu. Şimdi ise ortaya çıkan yeni görselle birlikte, karakterlerin görünüşleri hakkında daha detaylı bilgi etme şansı bulduk.

Rainbow Six: Siege’in ilk eşcinsel karakterleri belli oldu

Sızdırılan görsellere bakılırsa iki karakterden bir tanesi eşcinsel olacak. Diğer oyun firmaları, her kesimden oyuncuya hitap etmek için karakterleri bu şekilde çeşitlendirmişti. Bunun son örneğini ise Apex Legends ve Overwatch‘ta görmüştük. Görünüşe göre Ubisoft da benzer bir adım atmak istemiş olabilir. Bakalım yeni sezonla birlikte oyunda daha başka nasıl değişiklikler olacak? Merak ediyoruz. Yeni haritanın büyük olacağını belirten UbisoftRainbow Six: Siege‘i uzun bir süre daha güncelleyecektir.

Eşcinsel olacağı iddia edilen karakter;

Rainbow Six: Siege'in yeni karakteri eşcinsel olabilir

Diğer karakter;

Rainbow Six: Siege'in yeni karakteri eşcinsel olabilir

Kaynak: Merlin’in Kazanı