İŞTE RÜZGAR ERKOÇLAR’IN YENİ HAYATI

İki sene önce operasyon geçirerek cinsiyet değiştiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar yeni hayatına tamamen alıştı.Bir süre gözlerden uzak kalan Erkoçlar, artık sosyal medya aracılığıyla günlük yaşamından kesitler paylaşıyor.Erkoçlar son olarak yeni saç kesimini gösteren bir fotoğrafı paylaştı. Oyuncu, sakallarını düzelttiğini ve subay traşı olduğunu duyurdu.

“Ne iş olsa yaparım” diyerek iş seçmeyen Rüzgar Erkoçlar, bir dönem iş bulamayınca Şişli’deki bir fırında temizlik ve satış işi yapmıştı. Bu alandaki deneyimi kısa süren Erkoçlar, bu kez TV dünyasına hizmet veren bir yapım şirketi olan Joker Yapım’da asistan oldu. Günaydın’ın haberine göre, Perihan Savaş’ın hafta içi sunduğu ‘Hayat Sevince Güzel’ programının ekibine katılan Erkoçlar, kablo taşımaktan çay servisine kadar her iş için koşturdu. En son Show TV’deki “Bu Tarz Benim”de yer alan Erkoçlar, aylar öncesinde , bir pastanede çalışırken görüntülenince bu işini bırakmıştı.

Erkoçlar, dün attığı tweet ile “Oryantalya” isimli film projesinde Hülya Avşar’la oynayacağı iddialarını da yalanladı.

GZone olarak, yeni hayatında bir yerlere gelmek için mücadele eden ve Türkiye’de trans erkeklerin görünür olmasında büyük katkısı olan Rüzgar Erkoçlar’a teşekkür ediyor ve çalışıp didinerek kurduğu bu yeni hayatında başarılar diliyoruz. 

İşte Rüzgar Erkoçlar’ın sosyal medyada paylaştığı yeni hayatına ait fotoğraflar:

 

Kaynak:Hürriyet ve Milliyet’ten derleyen GZone

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here