İŞTE TÜRKİYELİ EŞCİNSEL ÇİFTLERİN ARJANTİN’DE EVLENEBİLMESİ İÇİN ÖZEL PAKET PROGRAM

Türkiyeli eşcinsel çiftlerin Arjantin'de özel hizmet paketi ile evlenmesi artık mümkün!

Latin Amerika’da eşcinsel çiftlerin evliliklerine izin veren ilk ülke olan Arjantin’de evlenebilmek için Arjantinli olmanıza gerek yok. Çünkü Arjantin çiftlerin nereli olduğunu umursamadan ‘Yasal ve Uluslararası geçerliliği olan bir evlilik’ hakkı tanıyan tek ülke!

Gay Marriage Mendoza isimli şirket Türkiyeli çiftlerin Arjantin’de evlenebilmesi için özel paket programlar sunuyor.

Avusturya ve Türkiye’den Kenan ile Tolga aşık olup Güney Amerika’ya seyahatleri sırasında evlenmeye karar verip hayatlarını birleştirdiler. Ardından bu haktan kendileri gibi çiftlerin yararlanabilmesi için orada evlenirken tanıştıkları Marcos ve Julia ile birlikte Gay Marriage Mendoza şirketini kurdular.

Gay Marriage Mendoza nasıl bir hizmet sunuyor?
Bu dört kişilik ekip, profesyonel olarak sizler için gerekli tüm düzenlemeleri yaparak ‘Yasal ve Uluslararası geçerliliği olan bir evlilik’ gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yasal işlemler ve prosedürlerle ilgilenmekle kalmıyor, evlendiğiniz günü unutulmaz kılmak için büyüleyici paketleriyle hayalinizdeki günü, size özel dokunuşlarla mükemmel bir düğün haline de getiriyorlar.

Sizin tek yapmanız gereken size uygun paketlerden birini seçerek ve ya size özel bir düğün planı isteyerek arkanıza yaslanarak büyük günü beklemek! Evlenmek istediğiniz haftadan 25 gün önce başvurduktan sonra, törenden beş iş günü öncesine kadar sizi hakime ve size başka belgeler sunmak üzere Sivil kayıt defterine kadar eşlik edeceklerinden düğünden bir hafta öncesi orada bulunmanız gerekiyor.

Aşk ile çıktıkları bu yolculukta, herkes için mutluluk ve hak olan bu evliliği yapabilmek için çok uğraştıktan sonra, bu hizmeti bütün dünyaya sunmak isteyen Kenan ve Tolga’ya ulaşarak gökkuşağı altında evlenmek isteyenler ve daha fazla bilgi almak isteyenler için iletişim kanallarını buraya bırakıyoruz.

Instagram: https://www.instagram.com/gaymarriagemendoza/

Web sitesi: https://www.gaymarriagemendoza.com/