İŞTE YENİLENEN HORNET’İN BİRBİRİNDEN GÜZEL ÖZELLİKLERİ

350.000’lik kullanıcı sayısıyla, Türkiye’nin en çok kullanılan gey buluşma uygulaması Hornet’in, birbirinden güzel özelliklerle donatılmış yeni sürümü uygulama marketlerine düştü.

Ücretsiz kullanılan pek çok özelliğiyle zaten kullanıcılarının bir hayli memnun olduğu uygulama Hornet’e yeni eklenen özelliklerin ilki “KEŞFET (Discover)” sekmesi.

KEŞFET sekmesinde Arama butonu ile kullanıcıların “#” işaretiyle girdikleri başlıklardan (aktif, pasif vb) kendinize uygun kullanıcıyı arayabilirsiniz. Kendinizin tercihlerini de profilinizde # tuşunu başına ekleyerek aynen hashtag mantığındaki gibi tanımamayı unutmayın.

KEŞFET kısmındaki bir diğer özellik ise Hornet’e eklenen yeni kullanıcılar. “New Guys” bölümündeki “View All” sekmesinden yeni eklenen tüm kullanıcıları görebilirsiniz.

KEŞFET’teki son güzel özellik ise “Profilinize Kimlerin Baktığı” “Who Checked You Out” bölümündeki View All” sekmesinden sizi görüntüleyen tüm kullanıcıları görebilirsiniz.

 

Hornet’in yeni sürümüne eklenen bir diğer faydalı sekme ise “AKIŞ (Feed)” sekmesi. Bu sekmede çevrenizdeki Hornet kullanıcılarının eklediği fotolar, yeni eklenen kişiler gibi faydalı başlıklarda bilgiler yer alıyor.

HORNET’in hem IOS hem Android ve Destktop uygulamalarına ulaşmak için BURAYA tıklayın