863269c786
callmebyyourname

İZLE: 2017’NİN MERAKLA BEKLENEN EŞCİNSEL İÇERİKLİ FİLMİ: CALL ME BY YOUR NAME

2017’nin merakla beklenen eşcinsel içerikli filmlerinin en önde geleni  “Call Me By Your Name”in fragmanı paylaşıldı. 

Bu yıl Sundance Film Festivali’nin altını üstüne getiren ve önümüzdeki sezon boyunca da getirmesi muhtemel, “A Bigger Splash-Sen Benimsin”in yönetmeni Luca Guadagnino‘nun sıcak bir İtalyan yazına davetiye çıkaran yeni filmi Call Me By Your Name‘in ilk fragmanı en nihayetinde paylaşıldı. Tam da düşlediğimiz gibi; sımsıcak, yemyeşil ve sırılsıklam.

1980’ler İtalya’sının sanat-kültür havuzuna dalıp yeşil ve doğasına doyacağımız Call Me By Your Name’de biri genç biri yaşlı iki adamın hazırlıksız yakalandığı romantizme ve karşı koyamadıkları yoğun duygulara tanık olacağız. 15 yaşındayken Interstellar’da izlediğimiz Timothee Chamalet ve en son Nocturnal Animals ile ekranlara gelen Armie Hammer‘ın başrolleri paylaştığı filmin konusu şöyle:

“1983 yazında, 17 yaşındaki Amerikan-İtalyan asıllı Elio Perlman (Chalamet), ailesinin 17. yüzyıldan kalma villasında yazını geçirmek için gittiği Kuzey İtalya’da, günlerini miskince müzikle uğraşarak ve Marzia (Esther Garrel) ile flörtleşerek geçirmektedir. Günün birinde, doktorası üzerinde çalışan çekici bir genç olan 24 yaşındaki Oliver (Hammer), her yıl olduğu gibi Elio’nun Grek-Roman kültürü alanında seçkin bir profesör olan babasına (Michael Stuhlbarg) yardımcı olmak için yaz stajına gelince işler değişir. Bu güneşle kavrulan romantik ortamın arasında Elio ve Oliver, hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bir arzunun keşfine çıkacaktır.”

İşte filmin fragmanı:

Kaynak: Play Tuşu

 

Ayrınca Bakın

bohemian-rhapsody

İZLE: FREDDIE MERCURY’NİN HAYATINI ANLATAN BOHEMIAN RHAPSODY’NİN FRAGMANI

Bryan Singer’ın yönetmen koltuğuna oturduğu yapım 1960’lı yılların sonunda Londra’da kurulan ve tüm zamanların en ...