863269c786
Kenall-Jenner

İZLE: ADIDAS’IN YENİ MELEĞİ KENDALL JENNER

Kanye West gibi Adidas ailesine katılan Kendall Jenner, geçtiğimiz aylarda paylaştığı “Daima Originals Kızı” alt yazılı çocukluk fotoğraflarıyla bize küçük ipuçları vermişti. O günden bugüne, Kendall x Adidas işbirliğini merakla bekliyorduk, ve nihayet beklediğimiz an geldi. Her zaman koleksiyonları ve marka iş birlikleriyle dikkat çekmeyi başaran ikonik marka Adidas, Kendall Jenner’lı yeni reklam filminde de bunu birkez daha kanıtladı.

 

 

Kendall Jenner, basketbolcu James Harden, rapçi 21 Savage, Young Thug ve Playboi Carti’nin yer aldığı reklamda, sanat ve modaya dair birçok referans yer alıyor. Reklam filminde Leonardo Da Vinci’nin altın oranı anlattığı ünlü eskizi “Vitruvian Man” sanat eseri rapçi Savage ve Young Thug’da vücut bulurken, ünlü İtalyan ressam Botticelli’nin “The Birth of Venus”eserinde ki Venüs, Kendall Jenner’da yeniden hayat buluyor. Tüm bunlar yaşanırken ise, filmin soundtrack’ine Frank Sinatra’nın unutulmaz “My Way” parçası eşlik ediyor.

 

 

Ayrınca Bakın

mbfwss18

BEDİRHAN TAŞÇI VE MERİÇ MASAT YAZDI: MBFWİSS’18’İN ARDINDAN

GZone Dergi editörlerinden Bedirhan Taşçı, geçtiğimiz günlerde yapılan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ile ilgili ...