İZLE: ASLI İNANDIK’IN FİLMİ “ASLI GİBİDİR”DEN EĞLENCELİ FRAGMAN

Aslı İnandık'ın filmi "Aslı Gibidir"den kahkaha dolu fragman yayınlandı. 

Sosyal medyadaki komik videoları ve Güldür Güldür Show’daki performansıyla adından söz ettiren oyuncu Aslı İnandık’ın filmi gösterim için gün sayıyor.

Ali Yorgancıoğlu’nun yönettiği filmi Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey, Bener Karaçor yazdı. Filmde Aslı İnandık, Toygan Avanoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Tuna Orhan, Nazlı Tosunoğlu, Ayten Uncuoğlu, Tuğçe Karabayır yer alıyor.

ASLI İNANDIK GZONE RÖPORTAJI “TAM ANLAMIYLA İÇİMİZDEN GEÇEN MİZAHI YAPAMIYORUZ…” için tıklayın

Filmin konusu şöyle:Aslı (Aslı İnandık) çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen iyi niyetli, saf ve hayalperest bir kızdır. Hayallerinin peşinden gider ve özel bir konservatuarın oyunculuk bölümünü kazanır. Ailesi bu duruma karşı çıkar ve beklediği desteği göremez. Çaresizce para kazanmak için ne yapacağını düşünürken ‘gerçek hayatta sipariş üstüne oyunculuk’ yapan dublörler kulübüyle tanışır ve orada çalışmaya başlar. Burası hem Aslı’nın okul parasını kazanabileceği hem de kılıktan kılığa girerek oyunculuk yeteneklerini sergileyebileceği bir yerdir. Her şey yolunda giderken, iş için gönderildiği eğlenceli görevlerden birinde hesapta olmayan bir aşk kapısını çalar.

İşte bu filmin eğlenceli fragmanı: