İZLE: DUNCAN JAMES’İN ÇIPLAK INSTAGRAM FOTOĞRAFLARINA SAĞLIĞI DAYANAMADI

İngiliz Blue grubunun üyelerinden, açık biseksüel Duncan James’i Instagram üzerinden takip ediyorsanız, ortada bir sorun olduğunu farketmişsinizdir. Sosyal medya ağında, her fırsatta üstsüz fotoğraflar paylaşmayı seven yakışıklının, bir süredir çıplak fotoğraf paylaşmaması akıllara birçok soru getiriyordu. 

Hayranlarından bu konuyla ilgili çok tepki aldığını söyleyen Duncan James, İngiliz YouTube yıldızı Tim Ward’ın son videosuna konuk olarak bu konuya ilk ağızdan bir açıklama getirdi. Çıplak fotoğraflar paylaşmaya bayıldığını söyleyen Duncan, sosyal medyada teşhirci bir imajı olduğunu ve bunun kendisini çok seksi hissetmesine sebep olduğunu söyledi.

Bir süredir çıplak fotoğraf paylaşamadığını söyleyen Duncan, ”Hayranlarım beni DM ve yorum yağmuruna tutuyor. Herkes çıplak fotoğraf paylaşmama sebebim hakkında kulaktan kulağa dolaşan gerçek dışı bilgiler ediniyor, bu konuya açıklık getirmek istiyorum. Her güzel şeyin bir bedeli olduğu gibi, çıplak fotoğraflarınızın beğenilmesi için de belirgin karın kaslarına ihtiyacınız var, bu sebeple spor salonunda çok ağır çalışmalar yapıyordum. Geçtiğimiz haftalarda belimi incittim ve bel disklerimde bir sorun oluştu. Umarım yakın zamanda eski sağlığıma ve formuma kavuşacağım.” açıklamasıyla hayranlarının merakını giderdi.

Özleyenler için işte Duncan James’in kendisini seksi hissettiği bazı Instagram paylaşımları: