863269c786
chris-avustralya

İZLE: EŞCİNSEL ERKEĞİN AİLESİ TARAFINDAN REDDEDİLME ANINA TÜM ÜLKE TANIKLIK ETTİ

Avustralya televizyonlarında yayınlanan “Bride and Prejudice” isimli reality showu izleyenler, bir eşcinsel erkeğin ailesi tarafından reddedilme anına tanıklık etti. 

Düğün hazırlıklarını kayıt altına alan bu reality showun bu haftaki konuğu Chris ve nişanlısının düğün hazırlıkları idi.

Chris isimli eşcinsel erkek, onlarla nişanlısını tanıştırmak üzere ailesine açıldı ve ailesinden evliliği ile ilgili ona destek vermelerini istedi. Chris’in annesi Yvonne “Benim inancıma aykırı” diyerek oğluna destek vermeyi reddetti. Babası ise benzer sözlerle Chris’in annesi Yvonne’u destekledi.

Evliliğini kabul etmedikleri için artık onları görmeyi istemediğini söyleyen Chris’in annesi Yvonne oğlu için “Onun için üzülüyorum. Yolculuk etmek için zor bir yol seçti ve şimdi bunun ne kadar yanlış olduğunu anlıyorum. Bu kabul edilemez bir davranış” diyerek kararının arkasında olduğunu belirtti.

Programın izleyicileri ise oğullarını reddeden bu bağnaz aile hakkında Twitter’da nefret dolu tweetler attı. Chris’in ailesi için “Hayatımda gördüğüm en cahil insanlar. televizyonumda onları görmek istemiyorum” diyerek tepkilerini dile getiren bile oldu.

İşte milyonlarca izleyicinin tanıklık ettiği o anlar:

 

 

Ayrınca Bakın

y kusagi millenials

İŞTE TRENDLERİ YÖNLENDİREN, DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEK OLAN “Y KUŞAĞI”

GZone Dergi Yaşam yazarlarından Cihangir Öz, Nisan 2018 sayımız için şu anda nüfus olarak çoğunluğa ...