İZLE: GRACE AND FRANKIE’NİN 5.SEZON SÜRPRİZİ RU PAUL

Netflix'te yeni sezonu için geri sayıma başlanan Grace and Frankie'nin 5.sezonunda LGBTİ kitlesinin yakından tanıdığı bir isim olan RuPaul var.

18 Ocak’ta Netflix’te 5.sezonu yayınlanacak komedi dizisi Grace and Frankie, kocalarının eşcinsel bir çift olduğunu öğrenen yetmişli yaşlarındaki iki kadının hikayesini konu alıyor.

Zarif Grace (Jane Fonda) ile sıradışı Frankie (Lily Tomlin), kocaları aynı avukatlık bürosunda senelerdir beraber çalışmasına rağmen birbirleriyle arkadaş olmamışlardır. Ancak bu durum kocaları kendilerini birbirleri için terk ettiğinde değişir. Bu beklenmedik gelişme onların arasında güçlü bir bağ oluşturacak ve hayata yepyeni bir bakış açısıyla bakmalarını sağlayacaktır. Aynı evde yaşamaya başlayan 70 yaş üzeri iki kadının, aralarındaki tüm çatışmalara rağmen dostluğunu anlatan Grace and Frankie, önemli iki karakterinin eşcinsel olması yüzünden LGBTİ konularına da sık sık eğiliyor.

Kahkaha dolu dizinin ilk sezonu 2015’te yayına girdi. 5.sezonunda yerleştirdikleri bakımevinden firar ederek hayatlarının kalan kısmını “kafaya takmadan” yaşamaya çalışan Grace ve Frankie, ilk bölümünde ünlü drag mama RuPaul Charles’ı konuk edecek.

İşte yeni sezonun fragmanı: