İZLE: İŞTE GÜLSE BİRSEL’İN DİZİSİ JET SOSYETE’DEN İLK GÖRÜNTÜLER

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya’dan sonra televizyona dönen Gülse Birsel imzalı yeni dizi Jet Sosyete’yle ilgili detaylar gün yüzüne çıkıyor. 

Star TV’nin 14 Ocak Pazar günü twitter hesabından Jet Sosyete dizisiyle ilgili bilgileri paylaşan mesajı da büyük dikkat çekti.

İşte diziyle ilgili detaylar:

Gülse Birsel’in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapacağı, merakla beklenen dizi ‘Jet Sosyete’ Star’da izleyicileri ile buluşacak.

Ekranlarda özlenen komedi ‘Jet Sosyete’ ile geri geliyor. BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek “Jet Sosyete” yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek.

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor. Cengiz Semercioğlu, Naz Elmas’ın da dizi için oyuncu olarak adı düşünülenlerden biri olduğunu ama son anda gerçekleşmediğini yazdı.

Semercioğlu ayrıca, heyecanla beklenen Jet Sosyete’nin birinci bölümün çekiminin bitmek üzere olduğunu yazdı.

İşte dizinin fotoğraf çekiminden ilk görüntüler: