İZLE: İŞTE GZONE X HIT STOP 2021 KRALİÇELER TAKVİMİ ÇEKİMİMİZİN KAMERA ARKASI

GZone'un Hit Stop ile hazırladığı ve 11 tane kuir performans sanatçısına yer verdiği 2021 Kraliçeler Takvimi'nin gelirinin yarısı takvimdeki sanatçılara ödenecek. Bu videoda 14 saat süren fotoğraf çekimimizin kamera arkası görüntülerine göz atıyoruz.

Covid-19 Pandemisi tüm dünyadaki sahne etkinliklerinin sekteye uğramasına ve hatta süresiz şekilde iptal edilmesine sebep oldu. Normal dönemde de kendilerine alan açan mekanları bulmakta zorluklar yaşayan kuir performans sanatçıları bu süreçte büyük sıkıntılar yaşadı ve yaşamaya devam ediyor.

GZone ve müzik platformlarının sevilen çalma listesi Hit Stop, tam da bu dönemde sahnelerde göremediğimiz 11 kuir performans sanatçısına katkıda bulunmak amacıyla GZone X Hit Stop Kraliçeler Takvimi’ni hazırladı. Gelirinin yarısının takvimdeki bu değerli isimlere ödeneceği takvim size 2021 boyunca gökkuşağının altında buluşmanın ve dayanışmanın ne kadar güzel olduğunu hatırlatacak.

Takvimi buradan satın alabilirsiniz

Satın aldığınız her takvim onlara gelir olarak dönecek. Anıl Can’ın kreatif direktörlüğünde hazırlanan bu projede, Ahsen Gönülce, Baran Yüksel, Cake Mosque, Deniz Aşırı, Nuti Yerlitaş, Florence Konstantina Delight, Miss Putka, Miss Zencefil, Kika, Pepi IV, Roseyule gibi her kuşaktan performans sanatçıları ve drag queenler bir araya geliyor.

Bu videoda 14 saat süren fotoğraf çekimimizin kamera arkası görüntülerine göz atıyoruz.

Proje Tasarımı: GZone

Kreatif Direktör ve Fotoğraflar: Anıl Can

Fotoğraf Asistanları: Bahadır Bayram, Zeynep Bala Dura

Stüdyo: Look34

Takvimi buradan satın alabilirsiniz