Karl-Lagerfeld

İZLE: KARL LAGERFELD’TEN COCO CHANEL’E SAYGI DURUŞU

“Kim olacağıma ben karar vermek istedim ve oldum.” Karl Lagerfeld imzalı ‘Gabrielle, a rebelle heart’ kısa filminin en çarpıcı sözlerinden biri bu. Günümüz dünyası için fazlasıyla önem taşıyan bu cümle, Coco Chanel tarafından yıllar önce kariyerine nasıl başladığını anlatmak için kurulmuş. Çoğu zaman kalbinin sesini dinleyen Gabrielle, nam-ı diğer Coco Chanel’in başarı öyküsü bugün birçok genç kadına ilham vermekte.

Chanel’e artık Karl Lagerfeld’in ‘evi’ olarak baksak da, o Coco Chanel’in mirasına her zaman büyük bir hassasiyet ve özenle sahip çıktı. Özellikle kadın sesinin güçlenmesi gereken bir devirde, Coco Chanel’in özgürlük ve cesaret aşılayan hikayesini kutlayan Lagerfeld, ‘Gabrielle, a rebel at heart’ isimli bir kısa filmle karşımızda.

İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunda ‘Gabrielle’ adını verdiği çantalarla Coco Chanel’e saygı duruşunda bulunan Lagerfeld, önümüzdeki aylarda çıkması planlanan ‘Gabrielle’ parfümüyle Coco Chanel kutlamasının asla bitmeyeceğinin altını çiziyor.

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

moschino-candy-crush

MOSCHINO’DAN CANDY CRUSH TEMALI KAPSÜL KOLEKSİYONU

Moschino’nun popüler kültüre olan zaafı, sıradışı işbirlikleri ve son derece renkli çalışmalarla kendini gösteriyor. Barbie’den ...