İZLE: ORANGE IS THE NEW BLACK’İN LEZBİYEN OYUNCUSUNDAN GÜLDÜREN DİYET TAVSİYESİ

Geçtiğimiz günlerde Conan O’Brien’in programına katılan Lea DeLaria, duyanı kahkahalara boğan bir diyet tavsiyesi verdi.

Orange Is The New Black’te bir butch lezbiyeni oynayan Lea DeLaria, gerçek hayatta da açık bir lezbiyen. DeLaria, katıldığı şov programında son aylarda verdiği 22 kilonun sırrını anlattı.

Doktorlarının onu yüksek tansiyon ve yüksek kolesterol konusunda uyardığını belirten DeLaria, “Özetle; tek yiyebildiğim şey vajinaydı” diyerek lezbiyenliğine gönderme yaptı. Conan O Brien ise bu espriye ilk baştarda şaşırsa da “Gluten yoksa benim için de çok güzel bir rejim” diyerek DeLaria’nın sözlerini destekledi.

Conan O’Brien, Lea DeLaria’nın yakın zamanda ayrıldığı nişanlısını da sordu. Lea, espriyle karışık konuyla ilgili acı çektiğini fakat tüm eski sevgililerinin çok yakın arkadaşları haline geldiğini ve bu yüzden ayrılığının büyük bir sorun olmadığını söyledi. Yeni birilerini aramadığını söylemedi Lea DaLaria, “Ben lezbiyen bir Jack Nicholson’um. Yaş gereği Brad Pitt olamam, 58 yaşındayım bu yüzden lezbiyen bir Jack Nicholson’um” dedi.

İşte programın o dakikaları: