İZLE: RICKY MARTIN ANTALYA KONSERİNDE AYŞE HATUN ÖNAL İLE DÜET YAPTI

Açık eşcinsel, Latin pop yıldızı Ricky Martin, önceki akşam Antalya’da konser verdi. Gecenin sürprizi Ricky Martin ile Ayşe Hatun Önal’ın “Adios” şarkısına yaptığı düet oldu. EXPO 2016 Antalya’da sahneye çıkan Ricky Martin, Türkiye’nin kariyerinde önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Porto Rikolu şarkıcı, “Birkaç ay önce bana bazı kişiler ‘Ricky Türkiye’ye gidiyorsun. Bu çok tehlikeli’ dedi. Ben Türkiye’yi çok seviyorum ve buraya bir daha bir daha geldim” dedi.

Konserin sürprizi ise Ricky Martin’in ‘Adios’ (Güle Güle) şarkısına Ayşe Hatun Önal ile düet yapması oldu. İkili şarkıyı, Ricky Martin’in geçen yıl çıkardığı ‘A QuienQuiera Escuchar-Turkish Edition’ albümü için seslendirmişti. Martin şarkıyı İngilizce seslendirirken, Ayşe Hatun Önal da Türkçe söyledi. Düet izleyenlerden büyük alkış aldı.

Ayşe Hatun Önal, “Olağanüstü bir sahneydi. Çok heyecanlandım ama Ricky Martin’in insanı rahatlatan bir enerjisi var” dedi. Ayrıca konser öncesi hazırlık provalarını da sosyal medyadan paylaştı.

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :