863269c786
ricky-martin

İZLE: RICKY MARTIN, BU KEZ KIZ ÇOCUK BABASI OLMAK İSTİYOR

Ünlü eşcinsel şarkıcı Ricky Martin ve Suriyeli yeni sevgilisi Jwan Yosef evlilik hazırlığında. Geçtiğimiz gün CBS kanalına konul olan Martin, evlilik planlarını ve ailesini anlattı. 

Yakın zamanda sevgilisi ile dünya evine girmeye hazırlanan Martin, program esnasında ailesi hakkında ilginç açıklamalar da yaptı. ”Baba olmak gerçekten de inanılmaz bir his. Artık düşüncelerinizde kendinizi bağımsız hissedemiyorsunuz, her koşulda düşünmeniz gereken başka birileri var. Ben her zaman büyük bir ailem olsun istemişimdir. Sevdiğim kişi ve çocuklarım sayesinde bu hayata sahip oldum, Tanrı biliyor iki erkek çocuğumun yanına şimdi de bir kız çocuğu istiyorum” sözleriyle gelecek planlarından bahseden Martin, nişanlısı Jwan Yosef hakkında da konuştu.

”Jwan ile Instagram’da tanışmamız çok eleştirildi. Ben Ricky Martin, Instagram’da dolaşırken karşıma çıkan bu beyefendiye ilk görüşte aşık oldum. Artık onunla iki ayrı kişi olarak değil, beraber hareket ediyoruz. Jwan yakın zamanda kızımı kucağıma alırken de hayatımı birleştirmiş olmaktan mutluluk duyacağım kişidir.

Ayrınca Bakın

callmebyyourname

RECEP ÖZDAŞ “CALL ME BY YOUR NAME”İ YAZDI: GEY AŞK NERDESİN

GZone Dergi yazarlarından Recep Özdaş, geçtiğimiz ayların en sevilen eşcinsel temalı filmlerinden biri olan BENİ ...