İZLE: SEVGİ, İLK KLİBİ “KOCA GÜNEŞ”TE GÖKKUŞAĞININ RENKLERİNE YER VERDİ

‘O Ses Türkiye’ yarışmasındaki başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Sevgi’nin ilk single çalışması “Koca Güneş”te gökkuşağının renkleri de yer aldı. 

Sevgi’nin ilk single çalışması “Koca Güneş”, Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Sözü ve müziği Onurr ve Alper Narman’a, düzenlemesi Onurr’a ait olan “Koca Güneş”; radyo, tv ve tüm dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluştu.

İLK KLİP GÖKKUŞAĞININ RENKLERİYLE DOLU

Henüz 20 yaşında olan genç müzisyen Sevgi’nin renkli yorumuyla yaz aylarına enerji katacak hareketli çıkış şarkısı “Koca Güneş”in video klibi, usta yönetmen Murad Küçük imzası taşıyor.

Sevgi’nin doğal ve kendine özgü performansıyla kamera karşısına geçtiği ve Orion stüdyolarında bir günde tamamlanan ilk klibi, şarkının samimiyetini ve enerjisini yansıtan sıcak görüntüleriyle dikkat çekiyor.

Sevgi’nin bu klibinin stylingini, GZone ekibinden Bedirhan Taşçı ve Serhat Pabuccu yaptı. Klipte drag queen Rose Yule yer aldı ve başarılı dansçı Buğra Büyükşimşek de klibin bir bölümünde “Vogue” dansı yaptı.

Sevgi’nin dikkat çekici fotoğrafları ise Seda Açıkoğlu’na ait.

Sevgi kimdir?

1998 Almanya doğumlu olan Sevgi, 14 yaşında ailesiyle beraber Ankara’ya yerleşti. 15 yaşında katıldığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında yarı finale kalan genç müzisyen daha sonra Acun Ilıcalı’nın yönlendirmesiyle “O Ses Türkiye” yarışmasına katıldı. Başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine toplayan Sevgi, 17 yaşında katıldığı Rising Star Türkiye yarışmasında da yarı finale kadar yükseldi.

Alman Lisesi ve Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan Sevgi, Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Popüler Müzik Bölümünü birincilikle kazandı. Genç müzisyenin ilk single çalışması “Koca Güneş”, Sony Music etiketiyle dinleyicilerle buluştu.

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :