İZLE: THE L WORD-GENERATION Q’DAN YENİ FRAGMAN GELDİ

“The L Word”ün devam dizisi olan “The L Word: Generation Q”dan yeni fragman yayınlandı. İlk sezonu 8 Aralık’ta izleyici ile buluşacak olan dizi Los Angeles’ta yaşayan LGBTİ+’ların yaşamlarına odaklanıyor.

ABD’nin kablolu kanalı Showtime, The L Word‘ün devam dizisi olan The L Word: Generation Q‘dan yeni fragman yayınladı.2004-2009 yılları arasında ekranlara gelen The L Word, Los Angeles’ta yaşayan LGBTİ+’ların yaşamlarına odaklanmıştı.

8 Aralık’ta ekranlara gelecek olan dizinin devamı The L Word: Generation Q‘da Los Angeles’ta yaşayan LGBTİ+’ların hayatlarına; karakterlerin aşk, seks, kalp kırıklığı, zorluk ve başarı deneyimleri üzerinden mercek tutmaya devam edecek.8 bölümden oluşacak dizinin ilk sezonunda The L Word’ü karakterleri 10 yıl sonra yeniden bir araya geliyor.

6 Balloons ile adını duyuran Marja-Lewis Ryan‘ın yürütücü yapımcılığını üstlendiği dizide Jennifer Beals, Katherine Moennig ve Leisha Hailey orijinal serideki rolleriyle geri dönüyor.

Devam dizisinin yapımcıları arasında orijinal serinin yaratıcısı olan Ilene Chaiken da yer alıyor.

Yeni bölümlerde Beals, Moennig ve Hailey’e Los Angeles’ı mesken tutan yeni nesil LGBTİ+’lara Arienne Mandi, Leo Sheng, Jacqueline Toboni, Rosanny Zayas ve Sepideh Moafi hayat veriyor.

İŞTE BU FRAGMAN

Kaynak: Gazete Karınca