İZLE: YONCA LODİ, ÜLKEM GÜRBÜZ’ÜN KİTABI İÇİN “BEN VARIM” DEDİ

TV ve sinema sektörünün yakından tanıdığı, yer aldığı her projede yarattığı farklılıklar ile adından söz ettiren, Türkiye’de dijital dünyanın önemli isimlerinden G. Ülkem Gürbüz, çok farklı bir projeye imza attı.

Büyükler için masallar yazan G. Ülkem Gürbüz, kitabının içine kattığı karakterlerle hem kendi renklerinizle hayal dünyanıza bir pencere açarken, kitabın hediyesi Yonca Lodi’nin yorumladığı “Ben Varım” ile de müzikal ziyafet sunuyor.

Sevdiğiniz kişiye, eşinize, arkadaşınıza, dostunuza, ikinizin masalını hediye edin. “Senin İçin Seni Anlattım” noktalı yerleri doldurarak kendi masalınıza dönüştürebileceğiniz büyüklere masal kitabı… Cümleleri anlatan özel karakterlerle çizilen resimleri kendi renklerinize boyayabileceğiniz masal kitabında bir hediye de kitaba özel versiyonuyla, Yonca Lodi’nin sesinden “Ben Varım” şarkısı…

“Senin İçin Seni Anlattım”ın Video Klibinde Son Dönemin Dikkat Çeken Oyuncuları Deniz Baysal ve Bora Cengiz Rol Aldı.

Bir kitap için ilk kez bir şarkı hazırlanırken, bu şarkıya bir de video klip çekildi. Yonca Lodi’nin “masal” gibi sesiyle hayat verdiği “Ben Varım”, son dönemin en popüler oyuncularından Deniz Baysal ve Bora Cengiz’in performansları ile Emre Aş yönetmenliğinde kliplendi. Yalnız ve mutsuz iki insanın hayatına girerek onların duygularını tetikleyen kitaplar “Senin İçin Seni Anlattım” serisinin insanlar üzerindeki pozitif ve birleştirici etkisinin ön planda olduğu video klip, Miniatürk’de çekildi.

Video klip “Senin İçin Seni Anlattım” Youtube sayfasında yayına girdi.
Aşağıda izleyebilirsiniz

 

“Senin İçin Seni Anlattım” En Güzel Hediye…

Sevdiklerinizin doğum günü mü? Yıldönümünüz mü? Yılbaşı mı? Sevgililer günü mü?Özel günlerinizde “Bir hediye alayım, ama ona özel olsun”mu diyorsunuz? Bunun için “Senin İçin Seni Anlattım” kitap serisi eşsiz bir fırsat.

G. Ülkem Gürbüz’ün hepimizin hayallerini kitaba aktardığı “Senin İçin Seni Anlattım” serisi farklı kapak renkleri, içerikleri ve seçenekleri ile Postiga Yayınları etiketiyle kendi masalınızı yaratmanız için sizleri bekliyor.

Unutmayın;

“Bir masal ancak kahramanıyla gerçek bir masal olur…”