90’LAR İZMİR’DE 21 MART CUMARTESİ GZONE PARTİSİ İLE GERİ GELİYOR

21 MART CUMARTESİ gecesi İzmir Hamam Bizbize'deki partimiz daha sağlıklı günlerde buluşmak üzere şimdilik iptal edilmiştir.

21 MART CUMARTESİ gecesi İzmir Hamam Bizbize’deki partimiz daha sağlıklı günlerde buluşmak üzere şimdilik iptal edilmiştir.

21 MART CUMARTESİ gecesi İzmir Hamam Bizbize’deki partimiz daha sağlıklı günlerde buluşmak üzere şimdilik iptal edilmiştir.

90’lı yılların yerli-yabancı hitleriyle ve after saatlerinde elektronik müzikle dolu bu özel 90’lar partimiz, İzmir’in en yeni ve en çekici eğlence mekanı Hamam Bizbize’nin otantik ve seksi atmosferinde sizlerle buluşuyor.

21 Mart Cumartesi gecesi saat 18.00’den itibaren Pub konsepti ve saat 21.00’den itibaren Club konsepti ile hizmet verecek Hamam Bizbize mekanında yapılacak bu özel partiye, @hamambizbize hesabına DM atarak şifre alan davetliler katılacak. Davetlilerimizin güvenliğine dikkat edilecek ve partimizden davetlilerimizin görüntüsü paylaşılmayacaktır.

GZone Our Pride İzmir : 90’S DICSO partisinin kadrosunda;
Dudakların Cengi ekibinin en öne çıkan drag queenlerinden, yürüyen cazibe ve eğlence makinası FLORENCE K.DELIGHT,
sosyal medyadan tanıdığınız bir isim olan ancak izlemediğiniz sıcaklıktaki gogo performansıyla sahnelerde ilk kez yer alacak MR:COCKIE,
akrobatik danslarıyla, gecenin en sürprizli isimlerinden biri olacak Gogo Girl JULIYA,
neşesiyle sizlere pozitif elektirik yükleyecek drag queen NUTELLA,
Our Pride partilerinin resident DJ’i, bu geceye özel 90’lara yelken açan playlistiyle size dans pistinin tozunu attırmaya and içen SaintJer
ve İzmir, Alaçatı, İstanbul ve Eskişehir sahnelerinin önde gelen gece mekanlarında, çeşitli organizasyonlarda, festivallerde sahne alan Hamam Bizbize’nin başarılı DJ’i Koray Eski yer alıyor.

Gecenin akışı:
18.00 Pub
21.00 SaintJer (90’s Pop-House-Turkish Edits)
00.45 Koray Eski (Elektronik-House-Techno)

Girişler: 50 TL (Sadece nakit ve kapıda)
Adres:Kazım Dirik Mah. Sanayi Cad. No:33/Z09 Myvia 414 İçi. Bornova/İzmir
Detaylı bilgi: 0 532 682 15 74
Mekan 18.00-21.00 arası ikramların olduğu Pub konsepti ile ve 21.00-02.00 arası Gece Kulübü konsepti ile hizmet vermektedir.

Önemli Not: Mekana girmek için ön rezervasyon yapmak gereklidir. Bu etkinlik üzerinden ya da mekanın Instagram hesabı olan @hamambizbize hesabına DM atılarak mekana giriş için gereken şifre alınabilir.

Facebook etkinliği için tıklayın