863269c786
jay-z-beyonce

JAY Z EŞİ BEYONCE’Yİ ANLATTI: İLİŞKİMİZ DOĞRULAR ÜZERİNE KURULMADI

Ünlü rap şarkıcısı JAY-Z, yeni albümü ‘4:44’te yer alan ve ihaneti nedeniyle eşi Beyonce’den özür dilediği şarkısına klip çekti. JAY-Z bu defa ilişkisiyle ilgili itiraflar içeren açıklamalar yaptı.

Son albümü ‘4:44’te yer alan bir şarkısıyla eşi Beyonce’ye sadakatsizliğini itiraf eden ABD’li rapçi JAY-Z, aynı şarkı için yeni bir klip yayınladı. 11 dakikalık klip, Jay Z’nin kadınlarla olan ilişkileri ve Chris Rock, Will Smith, Kendrick Lamar, Chris Paul, Jesse Williams, Aziz Ansari, Mahershala Ali ve Meek Mill gibi ünlülerle yapılan röportajları içeriyor.

‘Footnotes for 4:44’ (4:44’ün Dipnotları) adıyla yayınlanan klipten sonra JAY-Z, Beyonce ile olan evliliğiyle ilgili olarak “Bu benim hayatım. Yaşadığımız bu ilişkiyi birlikte inşa ettik. Fakat maalesef bu ilişki yüzde yüz doğrular üzerine kurulmadı. Bundan dolayı çatırdamaya başladı. Ve her şey halkın gözleri önünde yaşandı” dedi.

‘ALBÜM HUZURSUZ EDİCİ AMA YAPILMASI GEREKİYORDU’

JAY-Z, yeni albümünün itiraflarla dolu olmasıyla ilgili olarak ise şöyle dedi: “Bu ilişkiyi yürütmek için belli bir yol kat ettik. Bu albüm, sahte veya yalan olamazdı. Size huzursuz edici olmadığını söylemiyorum çünkü öyleydi. Ama yapılması gerekiyordu”

Beş yaşındaki Blue Ivy ve geçen ay dünyaya gelen ikizleriyle birlikte üç çocuk babası olan JAY-Z, daha önce de Amerika’da siyahi olmayı anlatan ‘Footnotes for The Story of O.J.’ (O.J’nin Hikayesi Dipnotları) adlı bir video yayınlamıştı.

Kaynak: Sputnik Türkiye

Ayrınca Bakın

mert bell edis an

MERT BELL YAZDI: ANBEAN EDİS’İN YENİ ALBÜMÜ “AN”

GZone müzik yazarı Mert Bell, pop müziğin başarılı ismi EDİS’in son albümü “AN”ı yazdı. İşte ...