JUDE LAW, JOHNNY DEPP İLE AŞK YAŞAMAYA HAZIRLANIYOR

Yazar JK Rowling’in kaleme aldığı ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar’ kitabının sinemadaki devam filminde Jude Law ve Johnny Depp’in aşk yaşayıp yaşamayacağı merak konusu.

Dünyaca ünlü ‘Harry Potter’ serisinin kapsadığı dönemin yıllar öncesinde büyücülük dünyasını anlatan yeni serinin ikinci filminde Jude Law’ın Dumbledore’un gençlik dönemini canlandıracağı açıklanmıştı.

Dumbledore’un ‘hayatının trajedisi’

JK Rowling daha önce Harry Potter hayranlarıyla yaptığı bir söyleşi esnasında ‘Hogwarts Büyücülük Okulu’ müdürü Albus Dumbledore’un gey olduğunu söylemişti. Rowling, Dumbledore’un ünlü karanlık büyücü ve aslında ezeli düşmanlarından Gellert Grindelwald’a aşık olduğunu, bu aşkın büyücünün hayatının en büyük trajedisi olduğunu ifade etmişti.

‘Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar’ın ikinci filminde Grindelwald karakterine bir diğer ünlü oyuncu Johnny Depp hayat verecek.

Dumbledore’un gençliğinin Jude Law tarafından açıklanmasının ardından serinin hayranları sosyal medyada Law-Depp ikilisinin beyazperdede aşk yaşayıp yaşamayacağını tartışmaya başladı.

Kaynak: Diken