JUSTIN BIEBER İMAJINI TAZELEMEK İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Özellikle 2014’te işler Justin Bieber için iyice çığırından çıkmıştı. Komşusunun evine yumurtayla saldıran, bir restoranın çöp kutusuna işeyen ve defalarca alkollü iken araç kullanırken yakalanan Bieber, artık bu gidişe bir dur demek istedi.

Ellen’ın şovuna katılan Justin, tüm sempatikliğiyle oradaydı -veya öyle olmaya çalışıyordu. Çünkü onu hiç bu kadar naif ve düşünceli halde görmemiştik. Kamera önünde bu güne kadar bütün işi poz kesmek olan Justin, Ellen’a çiçekler getirmişti ve programda da eskisi gibi kasmıyor, aksine hayli heyecanı görünüyordu.

Çekimlerden sonra Twitter’dan Ellen’a çok heyecanlı olduğunu itiraf edip bir şeyleri batırıp batırmadığını soran Justin, Ellen’dan “Mükemmeldin” cevabını aldı. Ama Bieber’ın tuhaf iyiliği burada da bitmedi. Bundan bir süre sonra Facebook’a yüklediği karanlık videoda, bugüne kadar olduğu gibi görün(e)mediğini açıklayan Bieber, yaptığı bütün yanlışlar için özür diler gibiydi.

“Artık dayanamıyorum, duygularımı ifade etmeliyim. Sanırım çok gerginim, insanların benim hakkımda ne düşündüğünden çok korkuyorum. Bazen olmadığımız biri gibi görünürüz. Bu sadece gerçek kendimizi gerçek hislerimizi saklamak içindir. Bu kadar genç yaşta sanat dünyasının içinde olmak epey zor. Davranışlarımın ne kadar tuhaf olduğunun farkındayım. Ama aslında ben tüm insanlara çok değer veriyorum. Hiçbir şeyi sallamayan bir çocuk gibi görünmek istemiyorum. Ben o değilim. Ama geçmişte olan oldu. Bundan insanlarda iyi etki bırakacağım. İnsanlar bu yüzden bana sümsük de diyebilirler. Sevgi dolu, kibar, yumuşak, centilmen biri olacağım. Tıpkı annemin beni yetiştirdiği gibi…”

20 yaşındaki pop yıldızı, 180 derecelik bu dönüşüyle herkesi şaşırttı. Artık gözlerimiz, bundan sonra “aslında olduğu gibi” olacağını iddia eden Justin Bieber’ın üzerinde olacak.

Kaynak: Kral Müzik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here