KADINLAR AÇIKLADI: BİSEKSÜEL ERKEKLER YATAKTA DAHA YARATICI

Avustralya’da yapılan bir araştırma, kadınların biseksüel erkeklerin seksüel deneyimlerinden, heteroseksüel rakiplerine göre daha memnun olduklarını ortaya koydu. 

Avustralya’da bulunan Deakin School of Health and Social Development’un yaptığı araştırmaya göre, ülkede yaşayan 78 kadın ile yapılan sohbetler, kadınların biseksüel erkekler ile seviştiklerinde daha memnun olduklarını ortaya koydu. Biseksüel erkeklerin yatakta daha şehvetli ve daha yaratıcı olduklarını söyleyen kadınlar, aynı zamanda biseksüel erkeklerin daha iyi baba olduklarını ya da olabileceklerini düşünüyor.

Araştırmanın başında bulunan Dr Maria Pallotta-Chiarolli’nin bizzat görüştüğü, yaşları 16 ve 65 yaş arasında değişen heteroseksüel kadınların yaptığı açıklamaya dayanarak hazırlanan cinsellik raporuna göre, kadınların cinsel hayatları düşünülen kalıplar içerisinde yaşanmıyor. Kadınların cinsellikte yaratıcılık ve şehvet bulmayı arzuladığını söyleyen Dr. Chiarolli, araştırma sonrasında ortaya çıkan raporların şaşırtmadığını söyledi. Farklı cinsel deneyimlerin yatakta yaratıcılığı arttırdığını söyleyen araştırmacı, biseksüel erkeklerin bu sebepten daha tercih edilebilir olduklarını oldukça anlaşılır bulduğunu açıkladı.