KALBEN YENİ ŞARKILARIYLA İLK KEZ 13 TEMMUZ’DA GZONE OUR PRIDE PARTİSİNDE

GZone Our Pride QUEER ROMANTICA partisinde yeni nesil aşk şarkılarının en önemli ozanlarından biri olan KALBEN'i yeni şarkılarıyla ilk kez 13 Temmuz Cumartesi gecesi Anahit Sahne'de konuk ediyor.

GZone Our Pride parti serisi, Pride sonrası gümbür gümbür geliyor: QUEER ROMANTICA. Üstelik yeni nesil aşk şarkılarının en önemli ozanlarından biri olan KALBEN de özel konuğumuz. 13 Temmuz Cumartesi günü Anahit Sahne’de yapılacak bu partinin bilet satışından belli bir miktar ise “Eylül Cansın Trans Misafirhanesi”ne bağışlanacak. 

Gökkuşağının altında herkesi özgürce eğlendiren GZone Our Pride, “yaşasın eşcinsel aşk” diyerek “QUEER ROMANTICA” isimli partiye imza atıyor.

Gecenin özel konuğu, bu Cuma günü çıkacak “Aşk Çeşmesi” isimli 3 şarkılık EP’sinin yeni şarkılarını sahnede ilk kez seslendirecek olan Kalben , bu partide aşk rüzgarları estiriyor.

Yetenekli dansçılar Buğra Büyükşimşek ve Cüneyt Üstün, queer tango performanslarıyla geceye gökkuşağı renginde bir gül bırakıyor.

Gecenin resident DJ’i SaintJer aşkla, ihtirasla, atarla, giderle dolu şarkılarını arka arkaya sıralarken, Anahit Sahne şahane bir Our Pride gecesine şahitlik ediyor.

Bu muhteşem gecenin hostları ise Özden Cerrahoğlu ve Can Ateşsaçan.

*Satılan her biletin 10 TL’lik kısmı Eylül Cansın Trans Misafirhanesi’ne bağışlanacaktır

Girişler: 50 TL (Nakit)
Bilet satış: Sadece kapıda

Adres: Tomtom Mahallesi, Akansu Sk No:1-2-4 D:5, 34433 Beyoğlu/İstanbul

Gecenin Facebook etkinliği için tıklayın