KASLI VÜCUDU YÜZÜNDEN MÜZİK KANALLARINDAN VETO YEDİ: ATA BUYURGAN

Şarkıcı Ata Buyurgan, “Tren” isimli videosunda kaslı vücudunu fazlasıyla sergilediği için müzik kanallarından veto yediğini iddia etti.

3 Adım Müzik etiketiyle ‘Tren’ adlı ilk single çalışmasını yayınlayan genç şarkıcı Ata Buyurgan, çektiği kliple dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.İlk çıkış şarkısı olan Tren’in söz ve bestesi kendisine, aranjesi İshak Şık’a ait. Olaylı klibin yönetmen koltuğunda ise Caner Çetiner yer aldı.

Küçük yaşlardan itibaren sporla ilgilenen, sonrasında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi bölümüne devam eden Ata, klip çalışmasında atletik vücudunu göstermekten çekinmedi.Bu yüzden tüm müzik kanallarından veto yiyen sanatçılar kervanına katılan Ata, ‘bu sektörde çok zorluklarla karşılaştım; mühim olan pes etmemek ve kendinden ödün vermemektir’ dedi.

İşte Ata Buyurgan’ın söz konusu videosu TREN

Ressam ve Akademisyen anne babanın tek çocuğu olan Ata Buyurgan Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı opera şan bölümünü okuduktan sonra , popüler müzik şarkıcılığı bölümüne geçiş yaptı ve bu bölümden mezun oldu. Okulda aldığı klasik batı müziği eğitiminin yanı sıra bir çok yerde sahne yaptı.

Yakışıklı şarkıcının yürek hoplatan fotoğrafları aşağıda: