863269c786
Kelly-Osborne

KELLY OSBOURNE’DAN İLGİNÇ EŞCİNSELLİK AÇIKLAMASI

Ozzy Osbourne’un şarkıcı ve sunucu kızı Kelly Osbourne, geçtiğimiz gün yayınlanan röportajında ilginç açıklamalarda bulundu. 

Pridesource’a konuşan Osbourne, kendisinin biseksüel olduğuyla ilgili iddialara da cevap verdi. ”Şu zamana kadar hiç bir kadınla birlikte olmadım. Aşkı ve cinselliği kategoriler içinde sıkıştırmayı uygun görmüyorum.” cevabıyla her türlü teklife açık olduğunu belirten Kelly Osbourne, Hollywood ünlülerinin eşcinselliğe bakış açısıyla ilgili de sitemkar açıklamalarda bulundu.

 

 

”İnsan doğasının her cinse karşı ilgi duyabileceğini kabul etmemiz gerekiyor. Bu durumu sınıflandırmak tamamen saçmalık. Bazı Hollywood ünlülerimizin, özellikle yeni jenerasyonun kendilerini bir gün eşcinsel, ertesi gün heteroseksüel olarak adlandırmaları bana tamamen bu durumu kullanmak olarak geliyor. Karşı cinsinizle ilişki yaşayabildiğiniz gibi hemcinsinizle de yaşayabilirsiniz, bunu illa ben eşcinselim, ben heteroseksüelim diye sınıflandırmanın ilgi çekmek amaçlı olduğu ortada. Sonuçta hepimiz insanız” cümleleriyle yeni jenerasyon Hollywood ünlülerine sataşan Osbourne, bu açıklamalarıyla sosyal medyada oldukça gündem oldu.

 

Ayrınca Bakın

callmebyyourname

RECEP ÖZDAŞ “CALL ME BY YOUR NAME”İ YAZDI: GEY AŞK NERDESİN

GZone Dergi yazarlarından Recep Özdaş, geçtiğimiz ayların en sevilen eşcinsel temalı filmlerinden biri olan BENİ ...